☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Європейська провінція: Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка / одноденна екскурсія з Києва

 • Тривалість: 1 дн.
 • Виїзд: 14/10/2017
 • Ціна: 360грн

Екскурсія з Києва сезон 2017: 14.10 …
Знижка на раннє бронювання!
Одноденний екскурсійний тур по Україні Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка
Код: 01157

Забронювати Ваше запитання

Екскурсія в Буки, одноденна екскурсія з Києва в Буки, автобусна екскурсія в Буки Ковалівку

Ковалівка - tourbaza.comЧудова екскурсія на один день по маршруту Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка. Захоплююча мандрівка Європейськими провінціями України, з цікавою історією краю, прекрасними краєвидами, парками та незвичайними екскурсійними об′єктами. Виїзд на екскурсію з Києва вранці туристичним автобусом і вже до вечора повернемося додому. Мальовнича природа та красиві будинки нагадають Європейську провінцію. В селі Буки,що на Київщині розмістився ландшафтний парк, який заклав ще в 1996 році І. Суслов на річці Роставиці. Тут можна побачити перший фонтан привезений з київського Майдану Незалежності, захопливі водоспади, унікальні скульптури. Також прогулятися казковою алеєю парку та заглянути до міні-зоопарку з рідкісними тваринками. Сьогодні маємо тут неймовірної краси Храмовий комплекс, який побачити має кожен. А далі буде ще цікавіше…


ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОВІНЦІЯ: Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка


АНОНС туру:

Дати туру сезону 2017:

 14.10 …

Тривалість туру:

1 денна екскурсія

Мандруємо так:
 • Київ -Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка – Київ
Вартість туру:
 • Дорослий – 360 грн. (при оплаті за 7 днів до виїзду 310 грн.)
 • Діти до 12 років  –  290 грн. 
Час та місце виїзду:
Збір – 08:00  м. Київ, ст.м. Палац України (біля виходу з метро)
Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23, 063-831-06-33

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

Програма одноденного туру:

1 день туру:

08:00 Зустріч туристів в м. Київ, ст.м. Палац України (біля виходу з метро) . Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. Напередодні нашої поїздки всім туристам, які зголосилися на участь в турі буде надісланий ІНФОЛИСТ з детальною інформацією організаційного характеру, щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:15 Відправлення на екскурсію з Києва на комфортабельному автобусі за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

10:30 Прибуття в село Буки Київської області. Початок екскурсійної програми комплексом разом з гідом-екскурсоводом.

13:00 Переїзд в село Ковалівка, так звана “Ложка Європи в українській бочці”.

14:45 Приїзд до Фастова. Екскурсія містом.

15:30 Переїзд в Томашівку. Відвідування монастиря.

17:15 Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.

19:30 Прибуття до Києва (орієнтовно). Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

* – Весь час вказано орієнтовно.

Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі.
 • – вхідні квитки на екскурсійні об’єкти – 30 грн.,
 • – харчування,
 • – особисті витрати.

Буки – перлина України

І заповідав Господь кожному творити добро на землі і нести радість та світло ближньому!
Красу, яку ми побачимо в селі Буки Київської області створена руками людини на землі Божій. Декілька років тому успішний підприємець облюбував та облаштував колись дикий природний ландшафт. Сьогодні ця природна зона і дендропарк схожі на казку. Можливо, що Буки так би й залишилися одним із численних невеликих сіл Київщини, нічим непримітних, якби не діяльність Івана Суслова. На власні кошти родина Суслових очистила річку Роставицю і на її берегах розбили ландшафтний парк з вежами та підпірними стінами, мостами, фонтанами, водоспадами, невеликим зоопарком.
Особливу увагу необхідно приділити грандіозному Храмовому комплексу, домінантом якого Церква Святого Евгенія Великомученика. Описати всю ту красу словами не можливо, тож приїздіть помилуватися.
На вході в парк розміщений фонтан доставлений сюди з Майдану Незалежності з Києва, до речі, це був самий великий фонтан Майдану, який був відновлений в Буках до 20 річниці незалежності України. Тут все гармонійно поєднано, для того щоб відпочинок нагадував казку. Тож краще один раз побачити, ніж тисячу разів почути!

        Буки   Буки   Буки

Ковалівка – ложка Європи в бочці України

Завітаємо до села Ковалівка Київської області. Цьому селу близько 500 років, населення налічується біля 1500 жителів. Чим же воно приваблює туристів? Дехто називає Ковалівку – маленькою Швейцарією, а хтось каже, що це ложка Європи в бочці України. Це незвичайне село вражає своєю центральною частиною. Відвідавши Ковалівку Ви не пошкодуєте про втрачений час, оскільки відчуття свята та гордості за   Україну не покидатимуть ще багато днів.
Всі вулиці тут вкриті асфальтом. В центральній частині села немає транспорту, це пішохідна зона, де знаходиться головний ресторан “Ковалівка-земля мрій”, всюди чисто і море квітів. Є в селі їдальня, піцерія з літнім майданчиком, 2 готелі, дитяче кафе, суші-бар та інші заклади. Крім того, тут побудована чудова школа-гімназія. Все довкола потопає в квітах – клумби, арки, фонтан. Символи України на кожному кроці – кущі підстрижені у формі тризуба, синьо-жовтий стяг викладений на землі синіми та жовтими камінчиками, ресторан пофарбований в національні кольори. А які в Ковалівці гарні ставки, береги обкладені каменем і в чистій воді плавають лебеді. Посеред центрального ставка пролягає міст, не просто міст, а цілий витвір мистецтва, на його бортах молоді розвішують замки, як символ вічного нерозривного кохання. В центрі села в 1996 році був збудований православний храм Різдва Пресвятої Богородиці.

 Ковалівка Ковалівка Ковалівка Ковалівка

Фастів – місто залізничників

Вперше згадується містечко в літописі в 1390 році як Хвастів. Сьогодні ж це розвинуте місто залізничників Фастів, тут нараховується 12 залізничних підприємств та організацій, оскільки містечко є найбільшою вузловою транспортною станцією. Промислові підприємства весь час налагоджують стосунки з зарубіжними партнерами задля ще більшого розвитку міста та вкладення в нього інвестицій. Тут розвинений великий та малий бізнес, підприємства та підприємці налагодили випуск продуктових товарів, деревної сировини, будівельних матеріалів, багато хто працює в сфері надання послуг. Місто Фастів насичене пам’ятками та музеями. Тут можна завітати до Музею історії міста, ще Музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, Фастівський краєзнавчий музей. В місті побудовані Покровська дерев’яна церква 1740 р. та Костел Воздвиження Святого Хреста. Проводять свій вільний час фастівчани в Парку ім. Гагаріна та в парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Молодіжний».

      Фастів - місто залізничників   Фастів - місто залізничників   Фастів - місто залізничників

Томашівка

Село Томашівка Фастівського району відоме своїми партизанськими героями, старим млином та сільським хором. Але, мабуть, найвизначнішою памяткою відомою далеко за межами села та й Фастівського району є чоловічий Ризоположенський монастир, він же симпатичний модерновий панський палац початку ХХ ст., на території якого монахи успішно вирощують екзотичних птахів (зокрема страусів).
Найцікавішою у монастирі безумовно є його центральна будівля – колишній палац дворянського роду Хоєцьких, збудований у модерновому стилі на початку ХХ ст. У радянські часи у палаці знаходилась місцева школа. Сам будинок цікавий різними виступаючими частинами, терасами, балкончиками, невизначеною кількістю поверхів, нетривіальним оздобленням, модерн одним словом. Кілька останніх епох наклали відбиток на цей панський маєток, тепер тут скульптури „а ля античність” та оголені янголята співіснують поруч із радянськими пам’ятниками, могилою невідомого солдата, бюстами релігійних діячів та монастирським життям. Відчуття повної еклектики епох та жанрів не покидає протягом усього часу перебування у палаці.

       Томашівка   Томашівка  Томашівка

Туры по Украине и в ЕвропуАвтор: Туристический оператор “ТурБаза”


Інші одноденні тури Україною:


Масляна в Українському селі
Святкування МАСЛЯНОЇ в етно-комплексі Українське село з Києва
275грн
1 дн.
18/02/2018

ЕКСКУРСІЯ У ВАРТОСТІ! Масляна в Українському селі Бузова,
зустріч весни – Масляна, одноденний тур з Києва.
Фестивальний тур на МАСЛЯНУ,

Акційні пропозиції
Акційні пропозиції по УКРАЇНІ та ЗА КОРДОН

Тут знаходяться акційні пропозиції по Україні та за кордон. Ви завжди можете придбати кращу екскурсійну програму за ГАРЯЧОЮ ЦІНОЮ! Слідкуйте за акційними пропозиціями. Купити дані дешеві тури в Європу можна по всій території України а також за кордоном. Зручні способи оплати та отримання документі на подорож.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

Екскурсія в Буки, одноденна екскурсія з Києва в Буки, автобусна екскурсія в Буки Ковалівку