☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbaza@ukr.net
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Полтава туристична | визначні місця Полтави | Сорочинський ярмарок

Полтава туристична

Тури по УкраїніПолтавська область переповнена цікавими туристичними об’єктами. В наших турах на Полтавщину ви зможете відвідати такі визначні місця: Мгарський монастир, Полтавський краєзнавчий музей, Гоголів, Сорочинці, музей Гоголя, музей Котляревського, Опішня музей гончарства, Сорочинський ярмарок, Полтавський художній музей, музей садиба Котляревського та багато іншого. Полтава туристична запрошує до себе в гості разом з туристичним оператором ТурБаза.


Полтавщина

Картинка + текст текст текст текст текст текст текст (до 300 знаків)

Сорочинський ярмарок

Сорочинський ЯрмарокСорочинський Ярмарок головна щорічна подія Полтавської області. Завдяки творчості Гоголя про цей захід знають всі, як в Україні так і за її межами. Кожного року сюди приїздять мільйони людей, щоб прикупити різноманітних товарів, взяти участь в численних майстер-класах, продегустувати національні напої та страви, а найголовніше насолодитись гостинністю та національним колоритом України. Завітайте до села Великі Сорочинці!

Мгарський монастир

Мгарський монастирМгарський монастир – духовність Полтавщини. Перлина мазепинського бароко, яка має вікову  історію, знаходиться недалеко від міста Лубни. Подейкують, що монастир існував  ще у ХІІІ столітті, а перші молитви ченців звучали ще Х-ХІ столітті. Тому енергетику умиротворення цих місць відчувають як прихожани, так і ченці. Спасо-Преображенський чоловічий монастир – це уособлення миру та добра, до якого може доторкнутися кожний.

Музеї Полтави

Музеї ПолтаваВи запитаєте: «Що подивитися в Полтаві»? – звичайно, ж музеї Полтави! Це перше, що потрібно відвідати в важливому культурному центрі України. Їх тут  багато, всі вони різні та серед них є ті музеї Полтави, які найбільш відвідують гості. Серед них: музей Полтавської битви, Краєзнавчий музей, Музей дальньої авіації, Ботанічний сад ім. В. Г. Короленка, музей Панаса Мирного, Музей авіації та космонавтики, художній музей ім. М. Ярошенка та інші. Краєзнавчий музей – один з найцікавіших, тож його відвідуйте першим. Також музеї Полтави цікаві не тільки своєю історією та експонатами, але й своєю кількістю. Запрошуємо відвідати разом з нами музеї Полтави, Ви будете дуже задоволені, адже Полтава має ще безліч пам’яток і місць якими вона пишається і славить Україну.

Гоголеве

село ГоголевоСело Гоголеве – мала батьківщина видатного прозаїка і поета Миколи Васильовича Гоголя.  Саме тут, де письменник провів своє дитинство та юнацтво, було створено музей-заповідник пам’яті Гоголя.  Родове гніздо Миколи Васильовича, інтер’єр якого відтворений з фото і малюнків, розповідає про життєвий шлях класика.  Атмосфера садиби Гоголя, просочена містикою та загадковістю, завжди приваблює багатьох туристів.

Музей Полтавської битви

Музей Полтавської битвиМузей Полтавської битви, де історія розкриває всі свої таємниці, було створено у 1909 році. Музею належить почесне ім’я – один із перших музеїв, які були відкриті в тутешньому місті. Історія існування від початку була не дуже вдала, адже музей Полтавської битви пережив пограбування під час громадянської війни, але все ж його відновили і поповнили новітніми експонатами.
Сучасний Музей Полтавської битви містить унікальні портрети, холодну та вогнепальну зброю, медалі, на які варто звернути особливу увагу, гравюри і навіть деякі речі Петра І.
Сьогодні ж музей Полтавської битви запрошує всіх гостей міста для того, щоб переповнитися відчуттям глибокого розуміння цієї історичної події. Особливо цікаво це для школярів та студентів. Хоча частими гостями, які відвідують музей є дорослі.

Опішня музей гончарства

національний музей-заповідник українського гончарства в опішніВідвідуючи Полтавщину рекомендуємо обов`язково завітати до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні. Такої кількості глиняних виробів нема ніде. Цікава екскурсія, майстер-клас по виготовленню глечика, чи то тарілки поглинуть Вас повністю. Біля музею розмістився ринок кераміки, де витративши невелику суму можна стати власником справжнього витвору мистецтва, тим самим підтримати розвиток українського гончарства та національні традиції.

Екскурсійні тури на Полтавщину

Акційні пропозиції
Акційні пропозиції по УКРАЇНІ та ЗА КОРДОН

Тут знаходяться акційні пропозиції по Україні та за кордон. Ви завжди можете придбати кращу екскурсійну програму за ГАРЯЧОЮ ЦІНОЮ! Слідкуйте за акційними пропозиціями. Купити дані дешеві тури в Європу можна по всій території України а також за кордоном. Зручні способи оплати та отримання документі на подорож.

вечера не хуторе близ Диканьки
ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ / різдвяний тур в Полтаву з Києва
1250грн
2 дн.
07/01/2018

Виїзд з Києва: 07.01 - 08.01.2018 Святковий тур на Різдво на Полтавщину. Святковий Різдвяний настрій та море вражень гарантуємо! Код: 07119

Тури Україною

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
  • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
  • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
  • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
  • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
  • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
  • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
  • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА
↑ На початок сторінки ↑

сорочинський ярмарок, полтавська область, полтава туристична, мгарський монастир, полтавський краєзнавчий музей, гоголів, сорочинці, музей гоголя, музей котляревського полтава, визначні місця полтави, опішня музей гончарства, сороченський ярмарок, музей гончарства опішня, полтавський художній музей, музей садиба котляревського,

Comments