☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbaza@ukr.net
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Гарячі тури, гарячі путівки за кордон


ГАРЯЧІ ТУРИ

Право на відпочинок! Влітку про це ми замислюємося особливо часто, але не менше про це замислюємося і взимку, коли відпустка вже на порозі, а бажання випробувати море емоцій і насолодитися відпочинком особливо загострюється. Особливо, коли товариші по службі, друзі, знайомі, сусіди, всі навколо охоплені валізним настроєм, світ від’їжджає, відпливає, вилітає в довгоочікувані подорожі.

І чим далі, тим сильніше можна отримати враження. А як це добре з ранку до вечора веселощі, екскурсії, інорідне життя, море, розваги, а найголовніше вибір країни і курорту завжди великий. І якщо бажання відпочити хоч відбавляй, а грошей хотілося витратити якомога менше, ось тут і є прекрасна альтернатива – гарячі тури.

Що ж врешті решт таке «Гарячі путівки»?

 

Міф чи реальність? Якщо Вам цецікаво, вся правда про палаючі путівки і чому їх настійно рекомендують безліч туристів, читайте далі.

Ось готель, скажімо в Єгипті, для стандарту додаємо медичну страхівка і трансфер, але головне в цьому це переліт. Саме цікаве полягає в кріслі в літаку, як правило викуповуються туроператором заздалегідь і якщо ближче до дати вильоту в літаку у великій кількості вільні крісла – починається кардинальне зниження ціни, щоб їх продати. Тур дешевшає і дешевшають путівки в готелі не тільки 3 *, але і в більш високої категорії – 4 * і 5 *.

Логічно чим ближче до дати вильоту, тим більша ймовірність максимально зловити не дорогий тур. Часті і популярних направлення для українців стають: Єгипет, Туреччина, Чорногорія, Болгарія, Тайланд та деякі інші країни. Горять частіше і яскравіше ті направлення, на яких спостерігається надлишок перевезення, низький попит і велика кількість рейсів – складова цього горіння.

Але не забувайте, що плануючи свою відпустку і чекаючи що Ви придбаєте незабутній тур за найнижчою ціною, Ви ризикуєте залишитися без місця у вибраному заздалегідь готелі, без квитків на літак і можливо навіть взагалі без відпочинку. Якщо є можливість під лаштуватися під дати, трішки почекати, якщо Ви згодні, що готель буде не точно, ось той, про який Ви вже довго мріяли, а можна вибрати або погодитися на інший, взагалі інше місце або інша категорія готелю, не забувайте іноді вона може бути вище, а це завжди краще, то це набагато більше шансів зловити підходящу птицю за хвіст. За те, що Ви готові на це, Ви отримуєте дуже істотну знижку в ціні.

Якщо Ваша мрія провести незабутній тиждень або два тижні, лежить десь в країнах Європи або навпаки у Вас тільки 4-5 днів на те щоб отримати нові враження. Прекрасним варіантом стануть тури по Європі. Чого там тільки не побачиш, не почуєш, що не скуштуєш, не відчуєш, не купиш. А головне і тут бувають гарячі тури до Європи. Тури вихідного дня – це основне направлення, де гарячі путівки зустрічаються найчастіше.

Але якщо у Вас є чітко обмежені рамки Вашої відпустки, ми радимо все таки заздалегідь подумати про своїх подорожі, адже раннє бронювання також працює бездоганно і пропонує нічим не гірші знижки на відпочинок або екскурсійні тури.