☎• 0443377224; 0988503773; 0950280823; 0632618203
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-2618203Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ЧАРІВНИЙ ХУСТ + ТУСТАНЬ, КАМ’ЯНКА та гори, басейни і сири / тур в Закарпаття з Києва на вихідні

 • Тривалість: 4 дні
 • Ціна: 2350грн

Виїзди в тур сезон 2020-2021: 06.11 / 20.11 / 04.12 / 18.12 / 08.01 / 22.01 / 05.02 / 19.02 / 06.03 / 19.03…

Запрошуємо в новий авторський тур в Закарпаття на вихідні! Відвідаємо чарівне місто Хуст та руїни Хустського замку. А ще нас чекають: Термальні басейни Косино, еко-ферма, заповідник Тустань та водоспад Кам’янка, та помилуємось Карпатськими краєвидами з підйомника Захар Беркут

Забронювати Ваше запитання

Тури Україною

ГОЛОВНАТУРИ УКРАЇНОЮТУРИ В ЗАКАРПАТТЯ ⇒ ЧАРІВНИЙ ХУСТ + ТУСТАНЬ, КАМ’ЯНКА та гори, басейни і сири

Тур в Закарпаття на вихідні, екскурсія в заповідник Тустань, термальні басейни Косино, Захар Беркут

Запрошуємо в новий авторський тур в Закарпаття на вихідні! Відвідаємо чарівне місто Хуст з його чудовими костелами та храмами, затишними вуличками та різнобарвними будівлями. А ще, піднімемось до руїн Хустського замку, де панують таємниці та подейкують, що навіть привиди) Втім, подивимось… Та все ж, зачарують саме панорами міста над Тисою та карпатські гори, які відкриваються з замкової гори. За програмою туру в Закарпаття на вихідні нас чекає буйволина ферма, де настрою додають зазвичай тваринки, які там проживають, а також буде запропонована дегустація смачнючих сирів. Далі помандруємо трохи релакснути) в термальних басейнах Косино. Ще один день на Закарпатті пройде не менш цікаво. Вирушимо до національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Тут посеред лісів та гір скидає свої кришталеві води в гірське озеро водоспад Кам’янка. Помилуємось карпатськими краєвидами проїхавшись на підйомнику Захар Беркут. А на завершення мандрівки ми відвідаємо унікальну пам’ятку історії та природи – заповідник Тустань.

ЧАРІВНИЙ ХУСТ + ТУСТАНЬ, КАМ’ЯНКА та гори, басейни і сири 

АНОНС туру:

Дати туру сезон 2020-2021:
 • Листопад: 06, 20
 • Грудень: 04, 18
 • Січень: 08, 22
  Лютий: 05, 19
  Березень: 06, 19…
Тривалість туру:
4 дні / 3 ночі / 2 цікаві дні
Мандруємо так:
 • Київ – Житомир – Рівне – Львів – Хуст – Косино – Горінчово – Кам’янка – Коростів – Волосянка – Урич – Львів – Рівне – Житомир – Київ
Час та місце виїзду:
Збір – 19:30  м. Київ, ст.м. Житомирська (біля автосалону INFINITI)
Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23

Viber – 066-03-123-08

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру!
Дорослі та діти старші 12 років 2350 грн.
Діти від 6 до 12 років (з 2-ома дорослими в номері) 2200 грн.
Одномісне розміщення в номері 2550 грн.
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + проживання в готелі – 1 ніч,
 • + екскурсія містом Хуст,
 • + екскурсійна програма 2-го дня,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі.
 • – факультативна екскурсія,
 • – вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
 • – купання в термальних басейнах,
 • – харчування, дегустації, підйомники,
 • – особисті витрати.

Програма туру:

1 день туру:
19:30 Зустріч туристів в місті Київ. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

19:45 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою будуть відбуватися санітарні зупинки кожні 3-3,5 години на 15-20 хв. на АЗС.
21:30 Зупинка та посадка туристів у м. Житомир (заправка WOG на окружній міста)
01:30 Зупинка та посадка туристів у м. Рівне (заправка ОККО перед окружною Рівного)
03:00 Зупинка та посадка туристів у м. Львів (заправка ОККО на окружній Львова біля повороту на Гамаліївку)

2 день туру:

Ранній приїзд в Закарпаття. Вільний час на сніданок.

Екскурсія містом Хуст. Це невеличке місто на Закарпатті, яке може зачарувати чудовими костелами та храмами, затишними вуличками та різнобарвними будівлями. Місто має безліч пам’яток та гарну архітектуру. Відвідаємо обов’язково:

• Руїни Хустського замку. Дізнаємось історію та таємниці замку. З гори відкриваються неймовірні краєвиди.
• Єлизаветинський костел XIII століття, що був зведений в готичному стилі.
• Римо-католицький костел Святої Анни  збудований ще у 1802 році.
• Свято-Благовіщенський храм.

Поселення в готель. Відпочинок та вільний час. Або запрошуємо на

факультативну екскурсію Релакс у Косино + еко-ферма:

» Буйволина еко-ферма «Райський куточок» в Горінчово. Тут знаходиться унікальна екоферма, яка нараховує понад 15 видів диких і свійських тварин та екзотичних птахів. Тут же посмакуємо Закарпатські сири.

» Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино». До Ваших послуг відвідування Смарагдового басейну, Золотого крану здоров’я, басейну «H2O», басейну Інь-Ян, плавального басейну, та ванни Кнайпа. А ще можна поєднати все це з унікальними Королівськими саунами.

Повернення в готель у м. Хуст. Вільний час. Ночівля.

3 день туру:

08:30 Прокидаємось, снідаємо та їдемо в цікаву подорож.

» Волосянка «Захар Беркут». Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх (1243 м). Види з гори відкриваються неймовірні, головне – абсолютно різні та фантастичні у різні пори року. Побачимо прекрасну панорама Сколівських Бескидів, Полонинських Карпат та Ґорґанів. Милуємось та робимо суперові фото.

Обід в кафе О’кей, с. Коростів (самостійно).

» Кам’янка. Тут посеред лісів та гір скидає свої кришталеві води в гірське озеро водоспад Кам’янка, що розташувався в національному природному парку «Сколівські Бескиди».

» Урич. А на завершення мандрівки ми відвідаємо унікальну пам’ятку історії та природи – наскельну фортецю Тустань.

4 день туру:

05:00-06:00 Орієнтовний час прибуття до Києва. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

Додаткові умови:
Факультативні екскурсії за 1 особу в грн.:

»  факультативна екскурсія Релакс у Косино + еко-ферма – дорослі – 250 / діти до 12 років- 150

Вартість вхідних квитків за 1 особу в грн.:

♦ Дегустація буйволиних сортів сиру: загальний, студентський, учнівський – 80
♦ Термальний басейн “Косино”: загальний – 450, учасники АТО та інваліди 1 групи – 300, діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50
♦ Підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 200, діти до 12р. – 150, діти до 5р. – безкоштовно
♦ Водоспад Кам’янка Національного парку “Сколівські Бескиди”: загальний, пенсійний, студентський – 10, школярі – 5
♦ Наскельна фортеці “Тустань” та музей “Історія Тустані”: загальний – 60, пенсійний, студентський, учнівський – 30

Проживання:

м. Хуст, готель VIP або інші готелі міста, номери 2-ох та 3-ох місні зі зручностями в номері.

Харчування:

До вартості включено 1 сніданок в третій день в готелі, інше харчування буде запропоновано в закладах харчування за окрему плату.

Хуст

тури в Хуст, тури в ЗакарпаттяМісто Хуст розташувалося в Мармароській котловині, при впадінні р. Ріки до р. Тиси. Невідомо, коли зародилося місто — та сталося це понад 900 років тому. В таких випадках хронологію заміняють легенди. Легенди про походження назви міста:
Колись чортові заманулося вискочити з пекла. Набридло йому там сидіти, чи на сонечку захотів погрітися. Розігнався і пробив головою землю якраз посеред гарної квітучої рівнини. Але чорт — стиляга мав на кінці хвоста китицю, подібну до ослячої, і зачепився тою китицею за землю. Як він не намагався вийняти її, ніяк не вдавалося. Тільки потягне — земля піднімається, а хвіст не йде. Тоді він напружив всі свої сили, рвонув і відірвав хвоста. З болю зарепетував на весь світ: “Йой, хвуст, хвуст, хвуст!” Луна покотилася по долині “хуст-хуст-хуст”, і всі довкола почули цей крик. З того часу на місці, де чорт вискочив з пекла, стоїть гора, а саму місцевість люди прозвали Хустом.  Існує й інша версія: начебто місто було розташоване в густих лісах. Хуст – від «густий». За третім переказом, Хуст походить від слова «хустка». Начебто колись вартові передавали один одному сигнали небезпеки, розмахуючи червоною хустиною. Сьогодні ж, Хуст може зачарувати чудовими костелами та храмами, затишними вуличками та різнобарвними будівлями. Місто має безліч пам’яток та гарну архітектуру.

замок Хуст, Закарпаття

Хустський замок

На околиці містечка Хуст підноситься гора, що має вулканічне походження. На цій горі в XI-XII ст. було збудовано замок-фортецю (нині вона у руїнах). Замок служив для охорони доступу до соляних копалень в Солотвино. У XVI-XVII ст. за місто Xуст та Хустський замок часто воювали Габсбурґи та семигородські князі, частенько нападали турки і татари. А сама фортеця була знищена від бурі та пожежі, що спричинила блискавка в 1766 році.

Буйволина еко-ферма «Райський куточок»

Буйволина ферма. Виноградів. Дегустація сирів

У селі Горінчово розташована унікальна екоферма, яка нараховує понад 15 видів диких і свійських тварин та екзотичних птахів.
Господар угідь Василь Шимон спочатку почав справу з овець, потім завів буйволів. Їх доглядати найважче. Кожного року потрібно двічі обробляти їх спеціальним розчином від кліщів, тримати у чистоті та порядку. Адже ці рогаті тварини попри свій грізний і кремезний вигляд насправді дуже чистотні, поважні та витривалі. Спокійно підходять до відвідувачів і дозволяють себе гладити. Господар постійно їх тримає на полі, лише ночувати веде у відведені для них приміщення. Тому буйволи і мають дуже корисне молоко, позаяк щоденно вигулюють на свіжому повітрі і їдять поживну траву.
Крім овець і буйволів на фермі можна побачити оленів, страусів, косуль, коней та зайців, диких кабанів, диких та свійських качок і курей, фазанів та павлінів, косулі та витончені пави. Для кожного тут є своя територія і свій нічліг. Олені розгулюють серед молодих насаджень вітамінних дерев. При цьому зовсім не лякаються людей.
Ферма славна ще і тим, що тут виготовляють власні екологічно чисті сири, вурду, бринзу, сметану з буйволячого, овечого та коров’ячого молока, з яких роблять дегустаційні тарілки. Є змога продегустувати ряд фруктових самогонок, після чого посмакувати справжніми закарпатськими блюдами. Тому відвідувачів тут завжди багато. Особливо до свят. А гостинні господарі завжди раді гостям.

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР 

Якщо є діти, вказати вік

Туристичні об’єкти туру:

Косино

Косино

У селі Косині Берегівського району розташований оздоровчо-рекреаційний комплекс Термальні води Косино. Його особливістю є те, що розташований він на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. Ці термальні джерела за складом є унікальними не лише в Україні, а й у всій Європі, за винятком води у  всесвітньо відомому санаторію в Угорщині “Гайдусобосло”. За хімічним складом вони хлоридно-натрієві середньої мінералізації. Вода у купальні має жовто-коричневий колір, її температура 60-80 ° С.

Води добре підходять для лікування захворювань опорно-рухового апарату, наслідків травм кісток та м’язів, серцево-судинних, нервових та шкірних захворювань, а також є ефективною у виведенні солі з нирок. Родзинкою комплексу є найбільший у світі термальний фонтан-басейн “Золотий кран здоров’я”, який відкрили цьогоріч. Його діаметр – 46 м. Посередині чаші на висоті 16 м розташований дивовижний кран-ілюзія, з якого тече термальна сірководнева вода, збагачена киснем. Схожі крани є у Європі та Америці. По боках фонтана-басейну – чотири незвичні джакузі. Гаряча вода ллється із 5-метрових скульптур – пляшки вина, фляги для горілки, кухля пива та кавової чашки. Вода пахне напоями, адже її підфарбовують та додають натуральні ароматизатори.

Крім того, тут в одному місці розташовано сім унікальних саун: евкаліптова, трав’яна, угорська, хамам, римська баня, соляна лисяча нора і баня–панацея від “усіх напастей і хвороб”. Такого ви ніде не знайдете в Україні.

Тустань

Тустань

Державний історико-культурний заповідник – одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху Шовковий шлях з Китаю до Португалії.
Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.
Це унікальна пам’ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні. а й у всій Європі, де збереглося близько 3 тисяч пазів в скелях, куди вставлялись дерев’яні конструкції (це могла бути 5-ти поверхова фортеця).
Унікальним також є колодязь видовбаний у скелі, кам’яна цистерна.
Поруч джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на який відбувається фестиваль середньовічної культури Тустань. Після фестивалю залишились: дерев’яна вежа, таран, требушет.

Захар Беркут

підйомник Захар Беркут

Влітку та восени канатна дорога ТК Захар Беркут здійснює оглядові підйоми на г. Високий Верх. Гості можуть під час підйому милуватися красою карпатських гір, а з вершини гори відкривається така захоплююча панорама, що видно навіть Закарпатську область. При прохолодній погоді для комфорту за бажанням видаються пледи (безкоштовно, під заставу). На горі знаходиться пам’ятка місцевого значення – джерело Писана Криниця.


Тур в Закарпаття на вихідні, екскурсія в заповідник Тустань, термальні басейни Косино, Захар Беркут

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com