☎• 0443377224; 0988503773; 0950280823; 0632618203
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-2618203Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН І ТРИПІЛЬСЬКІ МЕГАПОЛІСИ / одноденна екскурсія на вихідні з Києва

 • Тривалість: 1 дн.
 • Ціна: 600грн

Виїзди в тур сезон 2020: 17.10 / 31.10 …

Одноденний екскурсійний тур по Україні, Буцький каньйон – Українські фьорди, екскурсії Україною, Трипільські мегаполіси – поселення трипільців.
Код: 01104

Забронювати Ваше запитання

ГОЛОВНА ⇒ ТУРИ УКРАЇНОЮ ⇒ ОДНОДЕННІ ТУРИ ⇒ БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН І ТРИПІЛЬСЬКІ МЕГАПОЛІСИ

Одноденний екскурсійний тур по Україні, Буцький каньон – Українські фьорди, екскурсії Україною, Трипільські мегаполіси – поселення трипільців

Одна з найпопулярніших екскурсій на вихідні серед любителів природи – це одноденний тур на Буцький каньйон в Черкаській області. І це не дивно, адже така краса, яка тут є, захоплює і заворожує, це місце також називають “Маленькою Швейцарією”. Трипільська цивілізація – одна з найцікавіших сторінок історії людства, повна таємниць і неймовірних винаходів, зробила прорив у розвитку тодішнього суспільства… В Легедзине створено музей, присвячений трипільським мегаполісам, а в 2003 р створено Державний історико-культурний заповідник “Трипільська культура”, який знаходиться між селами Легедзине і Тальянки.


БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН І ТРИПІЛЬСЬКІ МЕГАПОЛІСИ


АНОНС туру:

Дати туру 2020:
 • Жовтень: 17, 31
Тривалість туру:
1 екскурсійний день
Мандруємо так:
 • Київ – Легедзино – Буки – Київ
Вартість туру:
 • Дорослий – 600 грн.
 • Пенсіонери та діти до 12 років – 570 грн.
 • Діти до 6 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі)
 • УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
 • «17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів.
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
Час та місце виїзду:
Збір – 07:45, Виїзд – 08:00
м. Київ, ст.м. Палац Україна (стоянка біля виходу з метро)
Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23
Viber – 066-03-123-08

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі.
 • – вхідні квитки на екскурсійні об’єкти – 50 грн.,
 • – харчування,
 • – особисті витрати.

Програма одноденного туру на Черкащину:

1 день туру:

07:45 Зустріч туристів в місті Києві ст.м. Палац Україна (стоянка біля виходу з метро)Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:00 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі.

Легедзине– село Легедзине. Екскурсійна програма в  Державному історико-культурному заповіднику “Трипільська культура”, де можна побачити, як жили та чим займались наші предки-трипільці.

Трипільське поселення-гігант, на базі якого в 2003 р. створено Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», знаходиться між селами Легедзине і Тальянки. Відноситься до ІІІ ст. до н.е. Площа – 450 га. Це було найбільш відоме поселення людей того часу – тут проживало до 15 тис. чоловік. До 3 тис. дерев’яних жител трипільців розташовувалися концентричними колами, які були оточені захисним валом. Зараз до складу заповідника входять 11 городищ в межах Тальнівського, Уманського та Звенигородського районів. У с. Легедзино створено  Музей поселень-гігантів, де представлена трипільська кераміка та інші знахідки.

Вільний час для фото та відео.

село Буки. Екскурсійна програма по каньйону.

Буцький каньйон — його вік оцінюється в 2 млрд років (фото).

Каньон_БукиБуцький каньйон – одне з не типових та дуже красивих місць в Україні. Скельний каньйон в Черкаській області знаходиться біля невеликого села Буки на річці Гірський Тікич. Це місце унікальне, адже тут знаходяться руїни гідроелектростанції, в Україні вона вважається найпершою. Довжина каньйону не хвалиться своїми маштабами, проте це близько 5-ти кілометрів.
Річка Гірський Тікич тече в протерозойських гранітах і утворює глибокий (до 20 м) і вузький (місцями 20-40 м) каньйон. Вік цього місця оцінюється в 2 млрд років. Гірський Тікич разом з річками Гнилий Тікич і Ятрань входить до басейну Південного Бугу. Перед входом в Буцький каньйон води Гірського Тікича стрімко скочуються з брили граніту, тим самим створюючи галасливий двометровий водоспад-перекат Вир. Біля нього ще в дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, від якого збереглися тільки фрагменти.

Вільний час для фото, відпочинку та купання.

18:00 Збір туристів та виїзд до Києва.

20:30 Прибуття до Києва орієнтовно. Прощаємось, та ненадовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

тури Україною, тур на Черкащину, тур на Черкащину з Києва, Легедзине, Трипілля, Трипільська культура, Буки, Буцький каньйон, тур вихідного дня, одноденні тури

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com