☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Перлини Поділля – тур в Кам’янець-Подільський + Хотин + Чернівці / автобусом з Києва

 • Тривалість: 4 дні
 • Виїзд: 07/03/2018
 • Ціна: 2950грн

Дати туру: 07.03.2018*…
Регулярний автобусний тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва, Екскурсії до Хотинської фортеці, на Подільські товтри і Бакоту.
Код: 06345

Забронювати Ваше запитання
Залиште свої відгуки  Підпишіться на гарячі пропозиції  Календар турів та ціни    Як оплатити тур   Інфолист

Регулярний автобусний тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва, Екскурсії по Україні з Києва, тури на Поділля, печери Поділля, Хотинська фортеця, печера, екскурсія на Подільські товтри, Бакота

Перлини Поділля – Кам’янець-Подільський, Хотин, Бакота, Чернівці

Київ – Кам’янець-Подільський – Бакота – Чернівці – Хотин – Кривче – Кам’янець-Подільський – Київ


Перлини Поділля

Поділля

Перлини Поділля – Кам’янець-Подільський, Хотин, Бакота, Чернівці

Пішохідна екскурсія “Кам’янець-Подільський – стародавнє місто та фортеця”. Місто Кам’янець-Подільський – це музей під відкритим небом, відомий на весь світ своєю неймовірною історією, красою міських вуличок, вражає безліччю архітектурних пам’яток, костелів та церков. Відоме місто ще з ХІ століття і є одним з найдавніших в Україні.

Головною окрасою та гордістю є Кам’янець-Подільська фортеця, що багато століть служила для міста потужним оборонним форпостом, а зараз є найкрасивішою архітектурною пам’яткою. Побачити могутність замку приїжджають туристи не тільки з України, а також із за кордону. В ході екскурсії по Кам’янець-Подільському не залишимо без уваги й інші історичні та сучасні цікаві об’єкти, побачимо Польський магістрат, так називають тут міську ратушу, Кафедральний костел Петра і Павла, Триумфальну арку, Домініканський монастир, Вірменську криницю, Вірменська, Російська, Польська площі, зачарують своєю красою та унікальністю вулиці міста. Під час екскурсійної програми матимемо час на фотографування на одному з найбільших мостів в Україні та дізнаємось багато легенд про королівський Кам’янець.

Екскурсія “Чернівецький національний університет”. Головним архітектурним пам’ятником міста є відомий Чернівецький національний університет, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. В минулому він був резиденцією буковинських православних митрополитів. Збудована будівля 1864-1882 роках за еклетичним стилем з домінуючими мотивами романської та візантійської культури. З 1875 року резиденцію було реорганізовано в Чернівецький Університет, з 1918 року це був румунський вищий навчальний заклад, а з 1940 року університет став державним вищим навчальним закладом з навчанням на українській мові, але тільки в 2000 році університет отримав статус – національного. На сьогоднішній день Чернівецький національний університет функціонує по 16 факультетам, навчається близько 20 тис. студентів по 54 напрямках, за 69 спеціальностям, на базі університету працює 87 кафедр.

Екскурсія “Український Париж – Чернівці”. Вирушаємо на оглядову екскурсію цього неймовірного міста. Історія Чернівців налічує більш як 600 років, це одне з не багатьох міст, яке вважається перлиною архітектури. Відвідаємо головні площі – Центральну, Філармонії, Театральну та Соборну, а також побачимо православний Кафедральний собор ХІХ ст., Греко-Католицьку церкву, театр драми, міську ратушу. Прогуляємося по старовинних вуличках міста, які зберігають свою не менш цікаву історію.

Екскурсія “Хотин на Дністрі”. Перед поверненням до Києва обов’язково відвідаємо Хотин – одне з найдавніших та найвідоміших міст України, в 2002 році відзначалося його 1000-ліття. Головною архітектурною пам’яткою Хотину є відома та неприступна Хотинська фортеця, яка була споруджена ще Х-ХІ ст. на скелястому мисі висотою в 20 метрів. В історії Хотинський замок залишився як один з наймогутніших замків у Східній Європі. Не одноразово під його стіни сходилися численні армії, переживши велику кількість воєн, облог і битв, він залишився до сьогоднішніх днів одним з найцікавіших та найяскравіших екскурсійних пам’яток України, ставши переможцем акції “7 чудес України” в 2007 році. Тут настільки гарно, що навіть відомі режисери часто обирають для зйомок історичних та художніх фільмів саме Хотинську фортецю. Природа довкола просто зачаровує, величні води Дністра омивають могутні стіни замку, та додають неповторності та своєрідності.

 

Бакота

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

Вартість – 2950 грн.

Тривалість туру: 4 дні /3 ночі  

Дата туру: 07.03.2018 … 


ВАРТІСТЬ регулярного ТУРУ:

* – на тури з зірочкою можлива зміна вартості туру, програми, святкові виїзди.

 

ВАРТІСТЬ Святкового ТУРУ:


У вартість регулярного туру входить: 

 • Проїзд комфортабельним автобусом,
 • Транспортний супровід протягом трьох днів,
 • Проживання в 2-х і 3-х місних номерах в готелі КЛЕОПАТРА 4****
 • Харчування: 3 сніданки,  2 обіди;
 • Басейн в готелі, боулінг, більярд.
 • Супровід професійного гіда- екскурсовода.
 • екскурсії протягом 3-х днів:

– Оглядова екскурсія по Камянець-Подільському,
– Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці,
– Екскурсія в печеру “Кришталева”,
– Екскурсія в Хотинську фортецю.

 • Страхування на час подорожі.

У вартість туру НЕ входить і оплачується додатково:

 • Особисті витрати.
 • Додаткове харчування
 • Факультативні екскурсії:

Бакотський скальний монастир (дорослий – 200 грн., дитячий до 12 років – 150 грн. з вхідними квитками);

Оглядова екскурсія по Чернівцям, екскурсія в Чернівецький університет (дорослий – 200 грн., дитячий до 12 років – 150 грн.)


Програма регулярного туру в Кам`янець-Подільський – “Перлини Поділля”:

1 День подорожі

23:00 Виїзд з Києва – з Південного залізничного вокзалу.Клеопатра_Камянець-Подільський
Початок маршруту з Києва на комфортабельному автобусі. Нічний переїзд. Час пролетить швидко з чудовим фільмом та в приємній компанії.

2 День подорожі

07:30 – Прибуття в місто – фортецю Кам’янець-Подільський.
Поселення в готель КЛЕОПАТРА 4 ****.

Сніданок в готелі.

Камянец-Подольский_2ТБ10:00 Пішохідна екскурсія по Кам’янець-Подільському :
Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю (собор Петра і Павла , пямятнік Г. Сковороді , сувенірний ринок і міська ратуша, вірменський квартал та багато іншого), а також Оглядова екскурсія по Старому і Новому замках Кам’янець Подільської фортеці відкриють для Вас унікальну красу цього міста і дозволить відчути мужні сторінки історії фортифікаційного архітектурного лауреата конкурсу « 7 чудес України ». 

Пішохідна екскурсія “Кам’янець-Подільський – стародавнє місто та фортеця”.

Місто Кам’янець-Подільський – це музей під відкритим небом, відомий на весь світ своєю неймовірною історією, красою міських вуличок, вражає безліччю архітектурних пам’яток, костелів та церков. Відоме місто ще з ХІ століття і є одним з найдавніших в Україні. Камянець-Подільський-3

Головною окрасою та гордістю є Кам’янець-Подільська фортеця, що багато століть служила для міста потужним оборонним форпостом, а зараз є найкрасивішою архітектурною пам’яткою. Побачити могутність замку приїжджають туристи не тільки з України, а також із за кордону. В ході екскурсії по Кам’янець-Подільському не залишимо без уваги й інші історичні та сучасні цікаві об’єкти, побачимо Польський магістрат, так називають тут міську ратушу, Кафедральний костел Петра і Павла, Триумфальну арку, Домініканський монастир, Вірменську криницю, Вірменська, Російська, Польська площі, зачарують своєю красою та унікальністю вулиці міста. Під час екскурсійної програми матимемо час на фотографування на одному з найбільших мостів в Україні та дізнаємось багато легенд про королівський Кам’янець.

Обід в готелі.

Бакота 113:00 – Вільний час або виїзд на факультативну автобусну екскурсію в Бакота. Монастир в скелі з прекрасними видами на Подільські Товтри ( за бажанням: дорослі – 150 грн., діти 6-12 років – 100 грн.).

Хто був на Поділлі, а не бачив Бакоти, то можна зачислити до категорії людей, які були в Римі, а не бачили Колізей. На Дністрі, за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року Бакоту було виключено з облікових даних… Історія щедро обдарувала цей край багатим і неповторним минулим, а природа – красою та різноманітністю. На території Поділля в кембрійський та силурійський періоди (550-440 млн. років тому) було море. Й сьогодні його донні горизонтальні утворення добре видніються на схилах Бакотської затоки.

Бакота_Скальний_монастирАле говорити про село Бакоту і нічого не сказати про печерний монастир – це означає запинитись на півслові. Їхні долі пов’язані навіки. Бакотський скельно-печерний Свято-Михайлівський монастир знаходиться на висоті близько 70 м в урвищі берега, на середній терасі стрімкого схилу Білої гори, що підноситься над Дністром на 130 м. Урвище утворене твердими сілурійськими вапняками, в яких Дністер прорізав каньйон глибиною до 120 м. Перша згадка про монастир відноситься до 1362 року, коли литовці прибули в Бакоту і побачили ченців в скельних печерах. З літописного тексту випливає, що монастир в Бакоті існував задовго до приходу Коріатовичів. Місце розташування скельного монастиря пов’язане з урочищем “Монастирисько”, яке було добре відомо селянам в кінці ХІХ ст. і збереглося в пам’яті народній через цілі століття.

Хто не їде на екскурсія в Бакоту – самостійно милується містом і відпочиває в готелі.

Вечеря в готелі.

Після вечері чи у вільний вечірній час пропонуємо скористатися приємним сюрпризом – БЕЗКОШТОВНЕ відвідування СПА зони в готелі ( БАСЕЙН), або гра в БІЛЬЯРД ТА БОУЛІНГ.

3 День подорожі

08:30 – Сніданок.

09:00 – Виїзд на автобусну факультативну автобусну екскурсію в Чернівці ( за бажанням: дорослі – 150 грн., діти 6-12 років – 120 грн.).

11:00 – 14:00 Тематична екскурсія в Чернівецькому державному Чернівецький_університет_1університеті (Монументальна захоплююча дух будівля – пам’ятник архітектури, колишня резиденція православних митрополитів). Обьект знаходиться під захистом ЮНЕСКО (входить до переліку об’єктів світової спадщини) – так званий українських ОКСФОРД.

Головним архітектурним пам’ятником міста є відомий Чернівецький національний університет, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. В минулому він був резиденцією буковинських православних митрополитів. Збудована будівля 1864-1882 роках за еклетичним стилем з домінуючими мотивами романської та візантійської культури. З 1875 року резиденцію було реорганізовано в Чернівецький Університет, з 1918 року це був румунський вищий навчальний заклад, а з 1940 року університет став державним вищим навчальним закладом з навчанням на українській мові, але тільки в 2000 році університет отримав статус – національного. На сьогоднішній день Чернівецький національний університет функціонує по 16 факультетам, навчається близько 20 тис. студентів по 54 напрямках, за 69 спеціальностям, на базі університету працює 87 кафедр.

14:00 Обід в колоритному ресторані м. Чернівці. Дуже вишукані напої домашнього приготування, що можна купити як сувенір або в подарунок. 

Черновцы_ратуша15:00 – Пішохідна оглядова екскурсія вулицями Чернівців: «Маленький Відень».

Вирушаємо на оглядову екскурсію цього неймовірного міста. Історія Чернівців налічує більш як 600 років, це одне з не багатьох міст, яке вважається перлиною архітектури. Відвідаємо головні площі – Центральну, Філармонії, Театральну та Соборну, а також побачимо православний Кафедральний собор ІХ ст., Греко-Католицьку церкву, Вірменський і католицький кафедральні костьоли, театр драми ім. О. Кобилянської, міську ратушу. Прогуляємося по старовинних вуличках міста, які зберігають свою не менш цікаву історію.

17:00 – Пішохідний променад по м. Чернівці (вільний час), п’ємо ароматну каву в місцевих кав’ярнях, милуємося колоритними вуличками і купуємо сувеніри.

Переїзд до Кам’янця- Подільського.

20:00 – Вечеря. Вільний час. Ночівля.

4 День подорожі

Сніданок в готелі (звільняємо номери).

Екскурсія “Кінозірка України – Хотинська фортеця”.Хотин_фортеця_ТБ

Перед поверненням до Києва обов’язково відвідаємо Хотин – одне з найдавніших та найвідоміших міст України, в 2002 році відзначалося його 1000-ліття. Головною архітектурною пам’яткою Хотину є відома та неприступна Хотинська фортеця, яка була споруджена ще Х-ХІ ст. на скелястому мисі висотою в 20 метрів. В історії Хотинський замок залишився як один з наймогутніших замків у Східній Європі. Не одноразово під його стіни сходилися численні армії, переживши велику кількість воєн, облог і битв, він залишився до сьогоднішніх днів одним з найцікавіших та найяскравіших екскурсійних пам’яток України, ставши переможцем акції “7 чудес України” в 2007 році. Тут настільки гарно, що навіть відомі режисери часто обирають для зйомок історичних та художніх фільмів саме Хотинську фортецю. Природа довкола просто зачаровує, величні води Дністра омивають могутні стіни замку, та додають неповторності та своєрідності.

кривче_кристалічна_печераПереїзд в Кривче. Екскурсія в  печеру “Кришталева”

Кришталева печера являє собою вимиту підземними водами 20 млн. років тому розгалужену гіпсову систему ходів загальною довжиною 23 км., З них екскурсійний маршрут складає близько 2500 метрів.
Стіни печерних галерей покриті білосніжними або забарвленими у різноманітні кольори кристалами гіпсу, які, в свою чергу, і дали назву печері – «Кришталева». Середньорічна температура в печері 12 С, а вологість – 95%. Особливість «Кришталевої» полягає в тому, що в ній є стабільний мікроклімат в будь-яку пору року, абсолютна тиша, підвищена іонізація, майже повна відсутність хвороботворних мікробів. До речі, з цієї причини новорічну ялинку в печері міняють лише один раз в десять років.

Повернення в Кам’янець. Обід.

16:30 – Пора повертатися додому. Переїзд до Києва.

23:30 – Орієнтовне прибуття в Київ.


 

ПРОЖИВАННЯ: Готель “КЛЕОПАТРА” 4****, в 2-х і 3-х місних номерах з вигодами в номері.


 

 

В програмі можливі зміни. Компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій або замінювати їх на рівноцінні. Компанія не несе відповідальності за погодні умови та можливі затримки на дорозі.

Кам'яне-Подільський

Інші тури на Поділля:

Тур в Карпати
ЗИМОВА КАЗКА – тур в Карпати з Києва
2150грн
5 дн.
08/02/2018

Виїзд з Києва:

Лютий: 08, 22;
Березень: 01, 15 …

Увага! Знижка на раннє бронювання!

Тур в Карпати зимою – це чудова нагода отримати масу вражень від зимових карпатських панорам.
Код: 01535

Камянець_Подільський_Хотин
Кам’янець-Подільський + Хотин / тур вихідного дня на Поділля з виїздом з Києва
2180грн
2 дн.
17/02/2018

Тур з Києва: 17.02.2018 …
Автобусний тур без нічних переїздів з Києва на Поділля, Автобусний тур без нічних переїздів з Києва, тур на Поділля, тур вихідного дня з Києва, екскурсійний тур в Кам’янець-Подільський, Хотин з Києва.
Код: 01631

Перлини_Поділля
Перлини Поділля – тур в Кам’янець-Подільський + Хотин + Чернівці / автобусом з Києва
2950грн
4 дні
07/03/2018

Дати туру: 07.03.2018*…
Регулярний автобусний тур в Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці з Києва, Екскурсії до Хотинської фортеці, на Подільські товтри і Бакоту.
Код: 06345