☎• 0443377224; 0988503773; 0950280823; 0632618203
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-2618203Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН та ЖАШКІВСЬКИЙ КІННО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС / екскурсійний тур з Києва

 • Тривалість: 1 дн.
 • Ціна: 550грн

. Виїзди в тур сезон 2020: 19.09. / 03.10. / 17.10. / 31.10. / 14.11. / 28.11… . /

Захоплююча мандрівка в Черкаську область в Жашківський кінно-спортивний комплекс та пікнік на Буцькому каньйоні.
Код: 01117.

Забронювати Ваше запитання

Жашківський кінно-спортивний комплекс та Буцький Каньйон -екскурсія з Києва на вихідні

Буцький каньйонЧудові вихідні гарантовані! Захоплююча мандрівка в Черкаську область в Жашківський кінно-спортивний комплекс та пікнік на Буцькому каньйоні. НЕ пропустіть можливість відвідати Жашківський кінно-спортивний комплекс – це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородними і граціозними тваринам, єднання з ними, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. А ще на Вас чекає Буцький каньйон – одне з нетипових та дуже красивих місць в Україні. Скельний каньйон в Черкаській області знаходиться біля невеликого села Буки на річці Гірський Тікич. Це місце унікальне, адже тут знаходяться руїни гідроелектростанції, в Україні вона вважається найпершою. Довжина каньйону не хвалиться своїми маштабами, проте це близько 5-ти кілометрів. Пікнік в цьому місці точно вдаться!


БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН та ЖАШКІВСЬКИЙ КІННО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС


АНОНС туру:

Дати туру 2020:
 • Вересень: 19
 • Жовтень: 03, 17, 31
 • Листопад: 14, 28
Тривалість туру:
1 екскурсійний день
Мандруємо так:
 • Київ – Буки – Жашків – Київ
Вартість туру:
 • Дорослий – 550 грн.
 • Пенсіонери та діти до 12 років  –  520 грн.
 • Діти до 6 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі)
 • УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
 • «17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів.
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
Час та місце виїзду:
Збір – 08:15, Виїзд – 08:30

м. Київ, ст.м. Палац Україна

Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

Програма туру:

1 день туру:

08:15 Зустріч туристів в м. Київ, ст.м. Палац Україна. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:30 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

12:00 Приїзд до Жашкова. Екскурсія кінно-спортивним комплексом Parade Allure. 

Вас чекає захоплююча екскурсія з екскурсоводом з кінного двору, під час якої відбудеться знайомство з елітними кіньми і їх потомством. Ви дізнаєтеся про історію створення Комплексу, побачите спортивні стайні, манежі, умови тренування і виховання майбутніх чемпіонів.
Програма дня:
-2 стайні, призначені для 60 маток;
-2 стайні для вирощування молодняку;
-Спортивна стайня;
-«Водилки» для коней (працює в семи різних режимах);
-Критий манеж;
-Сучасний лазарет і лабораторія для штучного запліднення;
Побачите також новонароджених лошат, ніжних та дуже приємних на дотик.
На сьогоднішній день досягненням заводу є його поголів’я, яке складається з жеребців і кобил, 95% з яких еліт класу, більшість з яких премійовано в Німеччині. Крім безпосереднього розведення, завод активно інвестує в кінний спорт, основою для якого є Жашківська кінноспортивна школа.

14:30 Приїзд в село Буки Черкаської області. Тут серед неймовірної природи протікає стрімка річка Гірський Тікич. Це ідеальне місце для відпочинку на природі, адже береги річки – це п’ятикілометровий каньйон, який в деяких місцях досягає висоти 20 метрів. Влітку в Буцькому каньйоні можна купатися, тому не забудьте купальник. А щоб відпочинок був ще кращим, рекомендуємо взяти з собою продукти для пікніка та покривало. Фотоапарат точно знадобиться – такої природи немає більше ніде!

18:30 збір групи і виїзд на Київ.

21:30 Прибуття до Києва на ст.м. Палац Україна (орієнтовно). Прощаємось, та ненадовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

Важливо! Для туристів не з Києва, прохання, квитки на поїзд чи автобус у зворотному напрямку купувати на після 22:30.

Зверніть увагу! У випадках коли Кінний завод не може прийняти туристів з різних причин, комплекс буде замінено на екскурсію в біопарк “Золотий фазан”.

* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.


Опис туристичних об’єктів:

Буцький каньйонБуцький каньйон – одне з нетипових та дуже красивих місць в Україні. Скельний каньйон в Черкаській області знаходиться біля невеликого села Буки на річці Гірський Тікич. Це місце унікальне, адже тут знаходяться руїни гідроелектростанції, в Україні вона вважається найпершою. Довжина каньйону не хвалиться своїми маштабами, проте це близько 5-ти кілометрів.
Річка Гірський Тікич тече в протерозойських гранітах і утворює глибокий (до 20 м) і вузький (місцями 20-40 м) каньйон. Вік цього місця оцінюється в 2 млрд років. Гірський Тікич разом з річками Гнилий Тікич і Ятрань входить до басейну Південного Бугу. Перед входом в Буцький каньйон води Гірського Тікича стрімко скочуються з брили граніту, тим самим створюючи галасливий двометровий водоспад-перекат Вир. Біля нього ще в дев’ятнадцятому столітті побудували великий водяний млин, від якого збереглися тільки фрагменти. Подивитись фото

Кінний заводЖашківський кінний завод

З кожним роком в Україні стає все більше шанувальників кінного спорту. Це не випадково. Кінний спорт – це не просто спорт. Кінний спорт – це філософія, в основі якої «почуття проти сили, сила без жорстокості, суміш строгості і гнучкості, терпіння, зречення від себе, смирення в сідлі, впевненості в пішому ході, вродженого таланту тваринного і нескінченної подяки вершника».
Жашківський кінно-спортивний комплекс – це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородними і граціозними тваринам, єднання з ними, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. Якщо Ви хочете внести у Ваше життя щось нове і незвичайне, неодмінно вирушайте в Жашківський кінно-спортивний комплекс, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту.

Жашківський кінний завод був заснований в 1999 році. Завод розташувався в місті Жашків, в 150 км від столиці України-Київ. Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Голштинська, Ольденбурзька, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі,
 • + Гарний настрій.
 • – вхідні квитки,
 • – харчування,
 • – особисті витрати.
Додаткові умови:
Вартість вхідних квитків за 1 особу:
 • – Територія Жашківського кінно-спортивного комплексу – 50 грн./особа. – дорослий, 20 грн. – діти шкільного віку, 30 грн. – пенсіонери (при наявності посвідчення).
 • Додатково:
  → Весь день Ви будете на свіжому повітрі, перед туром спостерігайте за прогнозом погоди.
  → Для пікніка радимо взяти плед (каремат, покривало) + їжу і напої з собою!
  → Бажаючим купатися радимо взяти рушники та купальні костюми.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com