☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbaza@ukr.net
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ТУНЕЛЬ КОХАННЯ та ЛЕГЕНДИ РІВНЕНЩИНИ / тур з Києва на 2 дні

 • Тривалість: 2 дн.
 • Виїзд: 21/10/2017
 • Ціна: 1499грн

Дати виїзду з Києва: 21.10…
Мандруємо так: Київ – Житомир – Корець – Клевань – Велика Омеляна – Тараканів – Кременець – Дубно – Київ.
Якщо Ви ще не зустріли своє кохання, або вже закохалися, то Вам неодмінно треба відвідати Тунель Кохання в Клевані.
Код: 02338

Забронювати Ваше запитання

Тунель кохання Клевань

Якщо Ви ще не зустріли своє кохання, або вже закохалися, то Вам неодмінно треба відвідати Тунель Кохання в Клевані, адже за легендою кожен хто тут побував обов’язково зустріне свою половинку, а також зміцнить свої вже існуючі почуття. Завітавши в це романтичне місце Рівненщини перехоплює подих від неймовірного дива, яке створила природа.

Туристична компанія “Турбаза” запрошує в романтичний тур на 2 дні з Києва, де відвідаємо цікаві та незабутні місця нашої України. На початку подорожі завітаємо до єдиного в Україні музею космонавтики в Житомирі та відчуємо прямий зв’язок людини з космосом.  Протягом подорожі могутні замки та фортеці відкриють свої таємниці та легенди, міста та села повідають історії краю, а ще побачимо красу духовних святинь Волині та оборонні споруди минулих століть. Родзинкою в турі на Волинь стане романтичний Клеванський Тунель Кохання.

Тунель Кохання, Клевань, тур вихідного дня, з Києва, тури по Україні, Корецький замок, Тараканівський форт, музей космонавтики, Кременець


= ТУНЕЛЬ КОХАННЯ та ЛЕГЕНДИ РІВНЕНЩИНИ =


Вартість туру - 1499 грн.

Дати виїзду з Києва 2017: 21.10…

Тривалість подорожі: 2 дні / 1 ніч

Мандруємо так: Київ – Житомир – Корець – Клевань – Велика Омеляна – Тараканів – Кременець – Дубно – Київ

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру!

Слайдер 53

 

До вартості туру ВХОДИТЬ:

 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + проживання в готелі 3* – 1 ніч,
 • + харчування – 1 сніданок,
 • + адміністративний супровід,
 • + туристичний збір,
 • + медичне страхування на час подорожі.

До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:

 • – вхідні квитки,
 • – додаткове харчування (обіди, вечері),
 • – особисті витрати.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день туру:

08:00 Зустріч туристів в місті Київ ст. м. ЖитомирськаЗа декілька днів до початку туру всім туристам буде надіслано Інфолист з детальною інформацією про точний час та місце виїзду, номер та марка автобуса, контакти керівника групи та інше.

08:15 Виїзд комфортабельним автобусом з Києва за маршрутом Київ-Житомир. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

10:00 – 11:00 Приїзд до Житомира. Екскурсія музеєм космонавтики ім. С.П. Королева – єдиний музей космонавтики в Україні.
11:00 – 12:30 Переїзд до міста Корець.
12:30 – 13:00 Екскурсія Корецьким замком. Руїни Корецького замку з виразною надбрамною вежею червоної цегли є візитною карткою міста.
13:10 – 14:10 – Екскурсія Корецьким Свято-троїцьким жіночим монастирем. Цей монастир протягом багатьох століть вважався духовною міцністю православ’я на Волині.
14:10 – 15:00 – Переїзд до села Велика Омеляна. Поселення в готель. Обід.
16:00 – 16:30 – Переїзд до смт. Клевань.
16:30 – 17:30 – Відвідування «тунелю кохання». “Тунель кохання” в Клевані називають перголу (природну огорожу з дерев або кущів), яка виросла над залізничними шляхами.
18:00 – Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

2 день туру:

08:00 – Сніданок в готелі та звільнення номерів.
09:00 – 09:45 – Переїзд до села Тараканів.
09:45 – 10:30 – Екскурсія Тараканівським фортом.Він є потужним кріпосним спорудженням часів протистояння між Росією та Австро-Угорщиною.
10:30 – 11:00 – Переїзд до міста Кременець.
11:00 – 12:45 – Пішохідна екскурсія містом. Крім численних архітектурних пам’яток міста, більшість з яких видно з центральної вулиці, шарм Кременцю надає його розташування в звивистій долині посеред Кременецьких гір.
12:45 – 13:45 – Вільний час для обіду.
13:45 – 14:15 – Переїзд до міста Дубно.
14:15 – Відвідування Дубенського замку – це родовий замок князів Острозьких. Протягом століть Дубенський замок залишався неприступним.

15:00 Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.

19:30 Приїзд до Києва. Прощаємось та ненадовго. До наступних подорожей з Турбаза!

* – Весь час вказано орієнтовно.

Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.


Вартість вхідних квитків за 1 особу:

 

Проживання:

 


Детальніше про найцікавіше…


Музей космонавтики ЖитомирЖитомир

Музей космонавтики ім.С. П. Корольова прагне поєднати фізичний і філософський, духовний космос, космос зоряного неба і космос людини, її духу.

 Людині потрібна особлива атмосфера, стан душі і зусилля, щоб відчути, згадати свою одухотворену космічну сутність. Для цього потрібні символи, які здатні пробудити відповідні архетипи і образи, які нагадують людині про її зв’язок з макросвітом. Простір музею сповнений цими символами, і в цьому сенсі експозиція музею є унікальною – тут космос виступає у його гармонії з людиною і її творіннями, завдяки цьому відбувається розширення духовного світу людини. Будда і ботічелівська Венера, східний аскет і мікеланджелівський Ісус подані на колажах у контексті безмежного Всесвіту. А в центрі експозиції – початок початків, відправна точка європейської культури, книга книг – Біблія. Поєднання незвичного приглушеного освітлення, притишеної музики, яка постійно звучить в залі, створює загадкову, “космічну” атмосферу, що надихає на роздуми про добро і зло, смисл життя, вічне. Науковий, історичний і власне „музейний” зміст доповнюється образним, художньо-творчим і сприяє формуванню цілісного наукового і особистісного світогляду у відвідувачів.

Корецький замокКорець

Наступна точка за маршрутом місто Корець. Невеличке містечко знаходиться майже на трасі Київ-Львів за 260 км від столиці. Дивно, але коли в’їжджаєш у місто важко уявити, що ще декілька століть тому, Корець був одним з найкрасивіших та найбільш потужних міст міст Волині. У XVIII столітті останній із володарів Йосиф Чорториський заснував тут меблеву та фарфорову фабрики, слава яких поширювалась далеко за межі сучасної України.

Корецький Свято-Троїцький жіночий монастирЗ замкової гори відкривається фантастичний вид. Далеко внизу видно стрічку річки Корчик. Місто суцільно одноповерхове, як і століття тому. І, лише храми підносяться над латаним килимом приватного сектора. З перших хвилин, коли ти потрапляєш у це місто, перебуваєш у якійсь духовній атмосфері, і не дивно, що Корець було названо містом десяти соборів. Золотаві бані виринають тут звідусіль, причиною тому давня історія, що розпочалася з Корецького замку, до якого ми попрямуємо. Читати далі

Клевань

Вирушаємо до найромантичнішого місця на Україні – це Тунель Кохання.  Кажуть, кожен хто в ньому побуває обов’язково зустріне своє КОХАННЯ.Тунель кохання Клевань

Ще декілька років тому, про це дивне місце не знали навіть тутешні. Ну хто зацікавиться занедбаною залізницею на околиці села. Ех, хто б міг подумати, що завдяки саме цій занедбаній залізниці в Україні з’явиться таке романтичне місце. Потрапляєш сюди і одразу дух перехоплює, невже це все створила природа. Інколи навіть складається враження, що працював ландшафтний дизайнер, адже так ювелірно зведено зелені стіни.

 Але чому це місце назвали тунелем Кохання? Саме таке відкриття… Читати далі…

Дубно

Замок князів Острозьких є найдавнішою спорудою міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік. Основою Замку був корпус при в’їздній брамі, Дубно, Острозький замокспоруджений у ХVІ — ХVІІ століттях, з порталом у стилі епохи Відродження. Прикрасою брами був герб князів Острозьких у гарній оправі, який зберігся і понині. Палац князів Острозьких ХVІ століття у південно-східній частині замкового двору використовувався для зберігання багатих архівів князів Острозьких, Заславських, Любомирських, Замойських, Конєцпольських та околичної шляхти. У палацовому комплексі окрему пам’ятку архітектури становить палац князів Любомирських, у північній частині замкового двору. Його споруджено на старому фундаменті у другій половині ХVІІІ століття князем Михайлом Любомирським.

Форт ТараканівТараканів

Тараканівський форт — оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Розташувався він неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою. Після третього поділу Польщі наприкінці 18 століття по лінії Збараж — Броди — Берестечко — Сокаль пройшов кордон між Російською та Австрійською імперіями. Для оборони своїх західних рубежів царський уряд приймає рішення про будівництво системи оборонних укріплень.

Кременець 

Кременець, замок, костелВ одному з мальовничих місць між лісових схилів Кременецьких гір, що на Тернопільщині розмістилось невелике стародавнє місто Кременець. Раніше місто відносилось до історико-географічного регіону Волині. Місцеві гори дуже багаті на мінерали кременю, звідси й назва міста. Не дивлячись на те, що це невелике місто, інтерес з боку туристів тут зростає, оскільки Кременець дуже мальовничий. Існує думка, що Кременець, завдяки своєму силуету та рельєфу нагадує Баварію або австрійські поселенні в передгір’ї Альп. Якби це місто було б побільше, наприклад разів у двадцять, то зайняло б конкурентне місце серед таких важливих туристичних центрів західного регіону України, як Чернівці або Львів. Кременець має свою довгу історію існування, за часів коли перебував під керівництвом шести різних держав – Галицько-Волинської Русі, Великого Князівства Литовського, Речі Посполитої. З 1793 року Російської імперії, потім знову Польщі, а з 1939 року в СРСР. І вже з 1991 року в Україні.

Історія міста тісно переплітається з одною із його основних пам’яток, це величезна фортеця на Замковій горі. Згідно з припущеннями істориків фортифікаційна будівля з’явилась на замкові горі приблизно в XVII столітті. І довгий час вважалася найбільшою і найпотужнішою оборонною спорудою того часу… Читати далі..

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

Залиште свої відгуки

Календар турів та ціни

  Як оплатити тур  

Інфолист


Тунель Кохання, Клевань, тур вихідного дня, з Києва, тури по Україні, Корецький замок, Тараканівський форт, музей космонавтики, Кременець