☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ТУРИСТИЧНА ЧЕРКАЩИНА: КАНІВ, ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР / екскурсійний тур з Києва на 2 дні

 • Тривалість: 2 дн.
 • Ціна: 1545грн

Виїзди в тур сезон 2020: 19.09…

Автобусний екскурсійний тур по золотому кільці Черкащини.
Код: 04053

Забронювати Ваше запитання

ГОЛОВНА ⇒ ТУРИ УКРАЇНОЮ ⇒ ЧЕРКАЩИНА ⇒ ТУРИСТИЧНА ЧЕРКАЩИНА: КАНІВ, ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

Мандруємо Україною! Автобусний екскурсійний тур з Києва по золотому кільці Черкащини: Чернеча гора у Каневі, Корсунь-Шевченківський, Стеблів, гетьманська столиця Чигирин, Суботів та Холодноярська республіка

ТУРИСТИЧНА ЧЕРКАЩИНА

АНОНС туру:

Дати туру 2020:
 • Вересень: 19
Тривалість туру:
2 дні / 1 ніч
Мандруємо так:
 • Київ – Канів – Корсунь-Шевченківський – Стеблів – Сміла – Чигирин – Суботів – Мельники – Буда – Київ
Вартість туру:
 • Дорослий – 1545 грн.
 • Діти до 12 років – 1515 грн.
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
Час та місце виїзду:
Збір – 07:30, Виїзд – 08:00
м. Київ, залізничний вокзал
Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23
Viber – 066-03-123-08

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по програмі,
 • + проживання в готелі – 1 ніч,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі.
 • – вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
 • – харчування,
 • – особисті витрати та сувеніри.

 Програма екскурсійного туру:

1 день туру:

07:30 Зустріч туристів в місті Київ (залізничний вокзал). Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 2-3 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:00 Виїзд комфортабельним автобусом з Києва за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

Канів. Піднімання на Чернечу гору, огляд панорами Дніпра, Шевченківський меморіал, музей Т. Шевченка та музей “Тарасова світлиця”.

Час на обід.

Корсунь-Шевченківський. Екскурсія історико-культурним заповідником, огляд каньйону річки Рось.

Стеблів. Музей І. Нечуя-Левицького.

20:30 Поселення в готель. Вечеря. Вільний час, відпочинок.

2 день туру:

07:00 Сніданок, виселення з готелю та виїзд в подорож.

Чигирин. Огляд історико-архітектурного комплексу “Резиденція Б. Хмельницького”, Замкової гори, бастіону Дорошенка, монументу і музею Б. Хмельницького.

Суботів. Огляд церкви Св. Іллі, замчища, пам’ятки “Три криниці”.

Час на обід.

Мельники. Відвідання городища скіфського часу в Холодному Яру, Мотронинського монастиря, пам’ятних місць періодів Коліївщини та Меморіалу героям Холодного Яру.

Буда. Огляд 1000-літного дуба М. Залізняка.

22:40 Прибуття до Києва орієнтовно. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

Додаткові умови:
Вартість вхідних квитків за 1 особу:
 • – Шевченківський національний заповідник (музей Т. Шевченка та музей “Тарасова світлиця”): загальний, пенсійний – 80 грн., студентський, учнівський – 55 грн.;
 • – Музей І.Нечуя-Левицького: загальний – 15 грн.;
 • – Музей Б.Хмельницького у м. Чигирин: загальний, пенсійний – 15 грн., студентський, учнівський – 10 грн.;
 • – “Резиденція Богдана Хмельницького” – “Історія Замкової гори”- 30 грн./дорослий, 20 грн./ дитячий;
 •   Урочище Холодний Яр – 30 грн./ дорослий, 20 грн./ дитячий.
Проживання:
 • відбувається у готелі м. Черкаси, в 2-х, 3-х та 4-х місних номерах з вигодами в номері. Поселення згідно Ваших побажань.
Харчування:
 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати в поїзді, або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок;
 • Обід у 1-й день – відбувається в м. Канів в кафе  “Сніжинка” Борщ, пюре картопляне, відбивна свинна, салат “літній”, млинець, компот 110 грн.;
 • Вечеря у 1-й день – відбувається у закладах харчування в м. Черкаси.
 • Сніданок у 2-й день – відбувається в готелі.
 • Обід у 2-й день – відбувається у кафе у с. Суботів. Орієнтовна вартість: 100-120 грн.

Короткий анонс про туристичні об’єкти:

Канів

Одне з найважливіших сакральних місць всіх українців, бо тут на Чернечій горі був похований Тарас Шевченко. Дізнатися більше про великого Кобзаря можна в музеї Т. Шевченка та музеї “Тарасова світлиця”, які входять до складу Шевченківського національного заповідника. Особливо привабливим Канів роблять його надзвичайні краєвиди, що відкриваються з правого берега річки Дніпро, який “пошрамований” найбільшими ярами у всій Європі.

Корсунь-Шевченківський

Одне з найдавніших міст України (1032 р.) засноване князем Ярославом Мудрим для захисту південних кордонів Київської Русі. Тут, на кількох островах річки Рось, між її кам’янистими рукавами, створено прекрасний палацово-парковий комплекс Понятовських-Лопухіних (1782 р.). В околицях міста з давніх давен і до 1944 року велися військові баталії, які неодноразово міняли хід історії. Дізнатися більше про це чудове місто можна у Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику.

Стеблів

Надзвичайно мальовниче українське село на річці Рось, в якому народився класик української літератури Іван Нечуй-Левицький, про життя та діяльність видатного письменника можна дізнатися у його літературно-меморіальному музеї.

Чигирин

Це місто фактично можна назвати першою столицею нашої держави. На горі, яка колись була основою для одного із найміцніших і найдосконаліших замків України, зараз стоїть 18-ти метровий пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому, а також реконструйована частина фортеці – бастіон Дорошенка (XVII ст.). Окрасою міста є гетьманська резиденція, в яку входять палац гетьмана, будинок батьків Хмельницького, військова канцелярія та скарбниця. Також увагу привертає церква святих Петра і Павла, яка була відбудована на фундаментах храму XVII ст. У приміщенні колишньої повітової управи можна оглянути чудовий музей Б. Хмельницького.

Суботів

Родинне гніздо славетного роду Хмельницьких, перлиною якого є пам’ятка архітектури національного значення – церква св. Іллі (1653 р.), що служить усипальницею Богдана Хмельницького та його сина Тиміша, яку кожен може побачити на аверсі купюри номіналом п’ять українських гривень. Також ви зможете оглянути залишки колишнього родового маєтку Великого Гетьмана “Замчище” та пам’ятку природи – Три криниці.

Мельники

Село розташоване біля пам’ятки природи національного значення – лісового урочища “Холодний Яр”, в якому відголоски ще недавніх історичних подій переплітаються із надзвичайно мальовничими краєвидами. Ви зможете побачити залишки курганів, оборонних валів і ровів городища скіфської доби (VII-V ст. до н.е.), в якому збудований Мотрин (Мотронинський) монастир (ХVI ст.). Саме тут відбувалися основні події національної боротьби українського народу часів Коліївщини та був центр Холодноярської Республіки (1919-1922 рр.) під керівництвом отаманів братів Чучупаків. Нещодавно був створений Меморіал “Героям Холодного Яру”, де можна поклонитися нашим героям.

Буда

Невеличке село на території урочища Холодний Яр, видатне своєю пам’яткою природи величним 1000 літнім дубом, названим на честь козацького отамана Максима Залізняка. Неподалік дуба знаходиться храм Багатостраждального Петра (2015 р.), це перша в Україні козацька церква останнього отамана Запорізької січі Петра Калнишевського, який був символом і прикладом незламності для холодноярців.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

тури Україною, тури Черкащиною, тур в Черкаську область, тур вихідного дня, екскурсії з Києва, Чернеча гора, Канів, Корсунь-Шевченківський, гетьманська столиця Чигирин, Суботів, Холодноярська республіка

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com