☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ЕКСКУРСІЯ В УМАНЬ – ПОДАРУНОК КОХАННЯ / автобусний тур з Києва в Умань

 • Тривалість: 1 дн.
 • Ціна: 570грн

Виїзди в тур сезон 2020: 01.08. / 15.08. / 22.08. / 24.08. / 05.09. / 19.09. / 03.10. / 17.10. / 31.10. / 14.11. / 28.11…

Романтичний тур: одноденна екскурсія по дендрологічному парку “Софіївка”.
Автобусні тури з Києва по Україні, Тур в Умань.
Код: 01107

Забронювати Ваше запитання

Екскурсія в Умань з Києва, Софіївський парк, Умань парк, тур вихідного дня в Умань, автобусний тур в Софіївку, одноденний тур в парк Софіївка,  Одноденний екскурсійний тур в Умань, Дендропарк

СОФІЇВКА – ПОДАРУНОК КОХАННЯ

Щороку «Софіївку» відвідують близько півмільйона туристів. Є тут озеро «Ітака», «Тераса Муз», «Грот Венери», водоспади та навіть річка підземного царства довжиною понад 200 метрів. А ще на території парку розміщені незвичайні гроти, де можна загадати бажання, та щоб Ваша мрія збулася, необхідно тричі обійти колону, екскурсоводи запевняють, що бажання неодмінно здійсниться, а кожен, хто хоче стати щасливим, повинен побувати тут.
Протягом екскурсії Ви побачите: Нижній став з павільйоном Флори, Венеціанський шлюз, Тарпейську долину, фонтан Змія Горгона, Левкадську скелю, острів Лесбос, Кавказ, пам’ятник Еврипіда, джерело Гіпокрени, статую Аполлона Бельведерського, Великий водоспад, долину Тартар, грот Сумніву і Страху, aбo грот Тантала, статую Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Критський лабіринт, грот Венери, oстрів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів і безліч інших прекрасних об’єктів!

АНОНС туру:

Дати туру 2020:
Тривалість туру:
 • 1 екскурсійний день
Мандруємо так:
 • Київ – Умань – Київ
Вартість туру:
 • Дорослий – 570 грн.
 • Пенсіонери та діти до 12 років  –  540 грн.
 • Діти до 6 років – безкоштовно (без надання додаткового місця в автобус).
 • УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
 • «17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів.
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
Час та місце виїзду:
Збір – 07:45, Виїзд – 08:00

м. Київ, ст.м. Палац України

Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + страхування на час подорожі.
 • – вхідні квитки + екскурсія в парк Софіївка – 120 грн.,
 • – харчування,
 • – особисті витрати, сувеніри.

Програма автобусного туру в Умань парк Софіївка:

1 день туру:

07:45 Зустріч туристів в місті Київ, ст.м. Палац УкраїниПосадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

08:00 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі в Черкаську область. Дорогою досвідчений гід розкаже найцікавіші історії про Умань та романтичний парк Кохання.
Софиевка_Умань

12:00 Приїзд в місто Умань. Знайомство з екскурсоводом, який проведе захопливу подорож парком та розкаже всі таємниці кохання красуні Софії та графа Потоцького.

Софіївка – oдна з найвидатніших пам’яток парко-садового мистецтва була створена на межі XVIIІ – XIX століть. Заснував Софіївський парк в 1796 році власник багатих та великих українських маєтків – відомий граф Потоцький, який і назвав парк “Софіївкою” на честь своєї красуні-дружини Софії, гречанки за походженню.

Потрапивши до “Софіївки“, відразу переконуєтесь: ви в казці, це музей живої природи! Умань_паркІ дійсно – адже в основу архітектурного рішення парку покладені сюжети з легенд і міфів Стародавніх Греції та Риму, інші місця нагадують oселю грецьких богів та героїв.

І все це – серед буяння і розмаїття живої природи, рідкісних рослин та рукотворних ландшафтів! Краще Вам самим все побачити, відвідавши нашу екскурсію в Умань: Софіївка – Подарунок Кохання!

У вільний час в парку ви можете пообідати та скористатися додатковими послугами парку:
– катання на човні і по підземній річці Ахеронт (25 грн. з дорослого);
– прогулянка на паромі (20 грн.);
– вхідний квиток на виставку «Акванарій» (15 грн.);
– прогулянки на конях (15 грн. з людини) і багато іншого.

16:00-16:30 Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва.

20:00 Прибуття в Київ з найкращими враженнями та гарним настроєм. Прощаємось, та не надовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

Трішки історії про Уманський парк СофіївкаПарк_Умань

Декілька століть тому в місто Умань вдихнув нове життя натхненний захопливим та несподіваним коханням, неймовірно  багатий та відомий польський багач Станіслав Потоцький. Історія закладання парку дуже романтична. Названо цей фантастичний парк іменем таємничої красуні, яка  полонила не одне серце численних королів та вельмож. Софія була не тільки неймовірно красивою, вона ще була дуже мудрою, тому саме їй можемо завдячувати за таке диво, як Софіївський парк. На сьогоднішній день Софіївка є найвеличнішим і найстарішим парком України.

Як же все це починалось?  Якось в 1791 році у Відні Потоцький знайомиться з дружиною коменданта Кам’янця-Подільського – Софією де Вітте. Ця жінка не вирізнялася суворими моральними принципами та часто зустрічалася з багатьма чоловіками, тоді й зачарувала магната Станіслава Потоцького. Майбутня володарка Умані Софія, ще перебуваючи у шлюбі з Юзефом де Вітте, вже народила Потоцькому 11-ох дітей, та нарешті на рубежі XVIII –XIXV ст. вони все-таки одружились та облаштували свою резиденцію в Умані.

Одразу  ж Потоцький наказав створити казковий парк, в його задумі було створити найбільший сад в Європі. Автором цього топографічного та архітектурного проекту, а також керівником всього будівництва був призначений військовий інженер Людвіг Метцель. УманьЛише уявіть, парк площею в 180 гектарів, на якому ростуть 3000 різних видів рослин, та ще й звели його на місцевості, де в той час дерев не було.  Територія майбутнього парку була безліса та обмежена лише річкою Кам’янкою, та знаходилася серед ярів і балок. Тут же висадили неймовірну кількість місцевих та екзотичних дерев і кущів, були встановлені перші скульптури, викопані штучні стави та басейни, збудовані гроти і павільйони. На той час селянам, під страхом смерті, категорично заборонено було туди заходити. Вся краса парку призначалась тільки для панських очей.

Минуло вже 200 років, і ця вся краса збереглася й до сьогодні. Тепер кожен охочий може вільно прогулюватися та милуватися парком. Вхід до легендарного парку відкритий для всіх.  Місце, яке найчастіше надихало поетів і художників – це відомий парк Софіївка, одне з семи чудес України. Щороку «Софіївку» відвідують близько півмільйона туристів. Є тут озеро «Ітака», «Тераса Муз», «Грот Венери», водоспади та навіть річка підземного царства довжиною понад 200 метрів. А ще на території парку розміщені незвичайні гроти, де можна загадати бажання, та щоб Ваша мрія збулася, необхідно тричі обійти колону, екскурсоводи запевняють, що вона неодмінно здійсниться, а кожен, хто хоче стати щасливим, повинен побувати тут.

В історії «Софіївки» були й сумні сторінки. Так, з неочікуваним приходом німців “Софіївський” парк перетворювався на цвинтар для офіцерів Вермахта, а вже навесні 1980 рокуУмань-парк-Софиевка.-Украина.-Фото-00208 потужний селевий потік поламав десятки дерев та знищив деякі скульптури. Шар мулу сягав до півметра, на порятунок цього лиха піднялася вся Умань, цілі сім’ї приходили з лопатами та відрами, і вже за чотири місяці від стихійного лиха не було й сліду.

Умань нині неначе в якомусь очікуванні. Напевно, як і вся Україна, чекає якогось казкового рятівника­-господаря, який прийде та порятує це прекрасне місто від сирості, та ще й вдихне теперішнім його мешканцям радість в обличчя. Цілющим джерелом Умані сяє Софіївка. Вона кожному дає зрозуміти, що скруту завжди змінює достаток, а в основі цього поєднання – буде любов, і насамперед, до рідної землі, а особливо, якщо ця земля споконвіку – козацька.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

БУЦЬКИЙ КАНЬЙОН та ЖАШКІВСЬКИЙ КІННО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС / екскурсійний тур з Києва


Екскурсія в Умань з Києва, Софіївський парк, Умань парк, Тур в Умань

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com