☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbaza@ukr.net
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Відпочинок на морі – Бриз лігурійського моря / Італія, Франція

 • Тривалість: 9 дн.

АВСТРІЯ – ІТАЛІЯ – ФРАНЦІЯ – УГОРЩИНА
Вартість туру: від 355 €
Дати виїздів: 29.07*, 12.08*, 26.08*, 09.09 … очікуються
01-1215

Забронювати Ваше запитання
 Залиште свої відгуки   Підпишіться на гарячі пропозиції    Як оплатити тур    Календар турів за кордон    ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІЗИ В УГОРЩИНУ 

Тур «Відпочинок на морі – Бриз лігурійського моря»

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУР

Країни  Австрія прапор   АВСТРІЯ   Italia   ІТАЛІЯ   Франція прапор   ФРАНЦІЯ   Угорщина прапор   УГОРЩИНА
Маршрут туру Львів – Клагенфурт – оз.Вертезее – Мілан – Лігурійське узбережжя (відпочинок на морі) – Турин – Ніцца – Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Сан-Ремо – Генуя – Портофіно – Адріатичне узбережжя – Венеція – Львів
Дати виїздів зі Львова

 • Attention   Туристи, що подорожують
 • з Києва або  інших міст України 
 • купують квиточки на потяг
 • до Львова самостійно на зручний
 • для себе час.
 • Зверніть увагу!!! Виїзд в тури зі Львова в Європу дуже зручний.

або тури виїздом з Києва »»»

 • Липень 2017: 29*
 • Серпень 2017: 12*, 26*
 • Вересень 2017: 09
 • Жовтень 2017: очікуються
 • ,

На виїзди, позначені «*», можлива зміна програми, вартості туру. Дивитись розділ «Вартість туру» нижче, після програми туру

Не підійшла дата виїзду?

КАЛЕНДАР ТУРІВ ЗА КОРДОН 

Тривалість туру 9 днів / 8 ночей
Нічних переїздів 0
Транспорт кoмфoртaбeльний aвтoбус єврoклaсу
Екскурсії включені у вартість 1
Екскурсії не включені у вартість 11

«НР*» – Новорічний виїзд, «РХ*»- Різдвяний виїзд, «ТС*» – виїзд на Травневі свята, «*» – можлива зміна програми, вартості туру

СКОРОЧЕНА ПРОГРАМА ТУРУ

* – екскурсії, що входять у вартість туру          *** – екскурсії, що НЕ входять у вартість туру

День 1. Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
07:30
– виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати.
13:00
– виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення в готель та ночівля.День 2. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Австрії. Приїзд до Клагенфурта. Вільний час.

 • • **** Рекомендуємо: екскурсія по озеру Вертерзее та підйом на оглядову вежу на горі Піраміденкогель (25 €).
  Переїзд до Італії. Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 3. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Мілану.

 • • **** 11:00 – оглядова екскурсія «Столиця моди та футболу».
  Вільний час у місті.
 • • **** Рекомендуємо екскурсію в театр Ла Скала (15 €).
  Переїзд в готель на Лігурійському узбережжі. Поселення в готель та ночівля.

День 4. Сніданок. Вільний час на узбережжі, відпочинок на морі.

 • • **** Рекомендуємо екскурсію «Турин – місто тисячі замків» (35 € дорослі, 30 € діти до 16 років).
  Вільний час в місті.
 • • **** Рекомендуємо екскурсію «Королівський палац з шоколадним серцем» (30 €).
 • • **** Рекомендуємо поїздку на завод Мартіні – «Ковток досконалості в метушливому світі» (25 €).

Повернення в готель та ночівля.

День 5. Сніданок. Вільний день на морі.

• • **** Рекомендуємо поїздку на Лазурний Берег Франції «Прекрасна Ніцца та чарівне королівство Монако» (45 € дорослі, 40 € діти до 16 років).

Повернення в готель та ночівля.

День 6. Сніданок. Вільний день на морі. Рекомендуємо екскурсії на вибір:

 • • **** Рекомендуємо екскурсію «Сен-Поль-де-Ванс – острівець безпеки посеред неспокійного світу» (30 €).
 • • **** Рекомендуємо екскурсію «Сан-Ремо – улюблений курорт аристократів» (25 € дорослі, 20 € діти до 16 років).

Повернення в готель та ночівля.

День 7. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Геную. Вільний час в місті.

 • • **** Рекомендуємо оглядову екскурсію по столиці Лігуріїї – Генуї (18 €).
 • • **** Рекомендуємо поїздку в Портофіно – мальовниче рибальське містечко з тисячолітньою історією (30 €).

18:00 – переїзд в транзитний готель на території Італії. Поселення в готель. Ночівля.

День 8. Сніданок. Виселення з готелю.
08:30 – переїзд на Адріатичне узбережжя Італії, відпочинок на морі.

 • • **** Рекомендуємо поїздку до Венеції. Екскурсія «Перлина Адріатики» (30 €).

15:30 – переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

День 9. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Угорщини. Проходження кордону. Прибуття у Львів (ввечері, близько 23:00).

ОПИС ЕКСКУРСІЙ У ТУРІ

Австрія
*** Екскурсія по озеру Вертерзее та підйом на оглядову вежу на горі Піраміденкогель (25 €). Оточене пишністю альпійських вершин озеро Вертерзее зачаровує дивовижною панорамою, гостинними пляжами та безтурботним спокоєм прозорої блакиті води. Навкруги у затишних бухтах густо розсіяні найцікавіші курортні містечка. Та найбільшою цінністю є розкішний замок, сповнений особливого романтичного шарму. Охопити одним поглядом всю цю красу можна з оглядової вежі на горі Піраміденкогель. Внизу озеро здається світло-бірюзовою шаллю, яку загубила серед гір казкова царівна.

Мілан

* Оглядова екскурсія «Столиця моди та футболу». Мілан – столиця моди, діловий центр Європи. Це одне з найстародавніших міст Італії і її фінансовий центр. Аристократичний дух Італії на Пьяцца Дуомо, театр Ла Скала, безліч музеїв та соборів з розписами Леонардо да Вінчі – все це можна відчути у Мілані. Галереї мод, знамениті у всій Італії нічні клуби, шопінг, де кожна річ буде по-своєму безцінна. Мілан – це прекрасне поєднання античності, сучасності та незалежності.
Вільний час у місті.

*** Екскурсія в театр Ла Скала (15 €). Перебуваючи в Мілані, не пропустіть можливість на власні очі побачити знаменитий оперний театр Ла Скала. Його незвичайної краси будівля була зведена геніальним архітектором Джузеппе Пьєрмаріні понад 200 років тому, і йому судилося стати одним з перших свідків тріумфів легендарних сьогодні композиторів. Саме в театрі Ла Скала з успіхом пройшло безліч опер Джузеппе Россіні, Джузеппе Верді і Вінченцо Белліні. Безліч золотих і срібних голосів чули стіни театру, і від того атмосфера в ньому панує неповторна і унікальна.

Турин

*** Екскурсія «Турин – місто тисячі замків» (35 € дорослі, 30 € діти до 16 років). Біля підніжжя Західних Альп розкинулося місто Турин. Пам’яток в ньому вистачить на кілька тижнів безперервного огляду, але найголовніше цілком реально охопити їх всього за кілька годин. Грамотно організувавши свою екскурсію, ви отримаєте можливість побачити все і відразу – і знамениту Туринську плащаницю, яка зберігається в Соборі Іоанна Хрестителя, і площу Каріньян, і Парк Закоханих, і панорамну площадку, з якої відкривається така прекрасна панорама, що дух захоплює. Але не варто забувати, що головне в Туріні – це все-таки замки і палаци, кожен з яких дбайливо зберігає свою власну легенду.

*** Екскурсія «Королівський палац з шоколадним серцем» (30 €). У славному Туріні палаців не перелічити, але є один із них особливих, головний. Це Королівський Палац, або Palazzo Reale. Цей прекрасний зразок архітектури епохи бароко був зведений в 1646-1660 роках і довгий час був головною резиденцією правителів, що відносяться до Савойської династії. Тривала прогулянка по численних залах палацу може трохи втомити вас, але ця невелика незручність буде винагороджена рекордною кількістю нових знань і вражень. А відновити сили ви зможете за допомогою чудового шоколаду, який вам обов’язково запропонують продегустувати.

*** Поїздку на завод Мартіні – «Ковток досконалості в метушливому світі» (25 €). Вдосталь погулявши по старовинних замках Турину, ви, напевно, захочете принципово нових вражень, і отримати їх вам допоможе поїздка на завод, де виробляють, мабуть, найпопулярніший в Європі напій – мартіні. Цей сорт вермуту виготовляється з 1863 року, неухильно набираючи оберти популярності. Не дивно, що за півторастолітню історію накопичилося безліч цікавих фактів, якими з вами з задоволенням поділиться екскурсовод. А крім того, вас чекає приємний сюрприз – дегустація смачних коктейлів, виготовлених майстрами своєї справи.

Ніцца

*** Рекомендуємо поїздку на Лазурний Берег Франції «Прекрасна Ніцца та чарівне королівство Монако» (45 € дорослі, 40 € діти до 16 років). «Зрозумій, на небесах тільки й говорять про море. Яке воно нескінченно прекрасне…» Цікаво, що буде,якщо додати до нього Променад де Англес, Негреску, Массен? Можна ще більше – Княжий Палац, в якому розташована резиденція правлячої сім’ї Монако – Грімальді, сади Святого Мартіна, розбиті в Старому місті, звідки відкривається прекрасний вигляд на море. Зміксувавши це все, ми отримаємо райський коктейль під назвою «Ніцца+Монако», який повинен спробувати кожен! Ви назавжди запам’ятаєте азарт Монте-Карло, солоний запах вітру в Ніцці та відчуття того, що життя тільки починається!

Сен-Поль-де-Ванс

*** Еекскурсія «Сен-Поль-де-Ванс – острівець безпеки посеред неспокійного світу» (30 €). Втомившись від галасливих туристичних міст, загляньте на деньок в гірське поселення на Лазурному Березі Франції. Дуже давно прабатьки тутешніх жителів теж втомилися від нескінченної суєти і постійної небезпеки великих міст. Вони пішли в гори і заснувавши укріплене поселення, яке вони самі назвали кам’яним гніздом. Практично кожен будинок тут є пам’яткою архітектури, а особливо виділяється на загальному фоні готель “Золота голубка”, де протягом багатьох століть зупинялися художники, імена яких сьогодні відомі кожному. Не маючи за душею ні гроша, вони розплачувалися з господарем за дах і їжу своїми роботами, тому деякими з них сьогодні можна помилуватися.

Екскурсія «Сан-Ремо – улюблений курорт аристократів» (25 € дорослі, 20 € діти до 16 років). На північному узбережжі Італії є чудове місто, вулиці якого наповнені теплом і сонцем. Це Сан-Ремо – невеликий, але дуже привабливий і цікавий населений пункт. Протягом багатьох століть це курортне місто було улюбленим місцем відпочинку російської і європейської аристократії, і це не дивно, адже тут можна удосталь надихатися цілющим морським повітрям і нагулятися мальовничими вуличками, на узбіччях яких ростуть екзотичні рослини. А для любителів музики Сан-Ремо – справжній рай, адже саме тут з 1961 року проводиться знаменитий фестиваль музичних новинок.

Генуя

* Оглядову екскурсію по столиці Лігуріїї – Генуї (18 €). Напевно саме те, що Геную на півночі захищають Апеннінські гори, а береги її омивають води Середземного моря, допомогло їй зберегти неповторний колорит Італії ХІІ століття. Сумніваєтесь у цьому? Тоді прогуляйтесь по площі Феррарі, вийдіть по вулиці Сан-Лоренцо до собору святого Лаврентія та завершіть своє знайомство біля вічного символу могутності Генуї – воріт Порта-Сопрано, що у ХІІ ст. були частиною міської стіни. Здається, що за цими воротами відкривається новий світ, а у ньому так легко відчути себе героєм казкової історії!
Рекомендуємо поїздку в Портофіно – мальовниче рибальське містечко з тисячолітньою історією (30 €). Якщо подорожуючи по Італійській Рив’єрі, ви не приділите належної уваги містечку Портофіно, що поблизу Генуї, ви зробите велику помилку. Чим так привабливе невелике рибальське містечко? Тим, що його берег, його вулиці та будинки зберігають у собі відгомін тисячолітньої історії, адже Портофіно (“порт дельфінів”) було засноване ще стародавніми римлянами. Обов’язково відвідайте старовинну церкву Сан Маріно, історія якої налічує 8 століть. Це справжній шедевр романтичного напряму в архітектурі. Заслуговує на увагу і стародавнє фортифікаційна споруда – фортеця під назвою Замок Браун, стіни якої пам’ятають героїчні битви і славні перемоги.

Венеція

Екскурсія «Перлина Адріатики» (30 €). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски..

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Oплaтa здійснюється в гривнях зa курсoм нa дeнь oплaти. Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!

Ціна вказана на 1 людину

Регулярний виїзд

Вартість туру на Травневі свята

Вартість Новорічного туру

Вартість Різдвяного туру

* При оплаті заявки необхідно врахувати до вартості туру:

Важливо! Документи для оформлення віз видаються тільки після повної оплати замовлення!

Якщо Вам ПОТРІБНА ВІЗА, необхідно додати до вартості туру
Якщо Ви МАЄТЕ ДІЙСНУ ВІЗУ, необхідно додати до вартості туру

 ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІЗИ В УГОРЩИНУ  

В ТУР ВХОДИТЬ / В ТУР НЕ ВХОДИТЬ / ОБОВ’ЯЗКОВІ ДОПЛАТИ

В тур входить

 • • зустріч прeдстaвникoм фірми;
 • • прoїзд кoмфoртaбeльним aвтoбусoм єврoклaсу (кoндиціoнeр, aудіo, відeo);
 • • прoживaння в гoтeлях ** – ***, снідaнки;
 • • супрoвід кeрівникa пo всьoму мaршруту;
 • • екскурсії пo прoгрaмі;

Обов’язкові доплати

 • • на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 30 €, якщо Ви обрали саме дату з «*»;
 • • гарантований аванс на факультативні програми 40 €;
 • • вартість послуги візової підтримки для туристів без візи становить 10 €;

В тур НЕ входить

 • •  вхідні квитки;
 • •  індивідуaльнe мeдичнe стрaхувaння нa пeріoд туру – 43,29 грн;
 • •  страхування від нещасного випадку 8,55 грн;
 • •  гарантований аванс на факультативні програми 40€;
 • •  фaкультaтивні екскурсії;
 • • прoїзд в грoмaдськoму трaнспoрті;
 • • дoплaтa зa oднoміснe рoзміщeння;
 • • кoнсульський збір 35 € для грoмaдян Укрaїни;
 • Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
 • • пoслуги візoвoгo цeнтру 20 €;
 • • надання візової підтримки – 10 €;

,
ВАЖЛИВО

 

Туристична компанія-оператор не несе відповідальності за роботу Консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності

Як замовити тур?

Гарантії:

 Тури по Європі з Києва        Тури по Європі зі Львова    Раннє бронювання                Дешеві тури в Європу       

 

 

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА