☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуГірськолижні туриНоворічні тури на Новий РікЕкскурсійні тури в Закарпаття


Київ, метро Майдан Незалежності, вул.СОФІЇВСЬКА 11-15, оф.226, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-8310633 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

Вихідні в Берегово + Мукачево, Ужгород, Львів / автобусний тур з Києва в Закарпаття

 • Тривалість: 5 дн.
 • Виїзд: 13/10/2017
 • Ціна: 1950грн

Тур з Києва Сезон 2017: 13.10, 16.11, 14.12, 29.12НР* …
Автобусний тур з Києва в Закарпаття на вихідні. Відпочинок в Берегово, Тури в Закарпаття на вихідні, відпочинок в Україні, термальні басейни Закарпаття, тури на вихідні з Києва.
Тур вихідного дня в Берегово. Мукачево. Ужгород. Замки Закарпаття. Львів,
Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 2 дні поспіль !!!
Код: 05287

Забронювати Ваше запитання
Залиште свої відгуки  Підпишіться на гарячі пропозиції  Календар турів та ціни    Як оплатити тур     Інфолист 

Відпочинок в Берегово, Тури в Закарпаття на вихідні, відпочинок в Україні, термальні басейни Закарпаття, тури на вихідні з Києва

Вихідні в Берегово + Мукачево, Ужгород, Львів

Унікальна можливість для учасників туру – відвідування термального басейну цілих 2 дні поспіль!

 Київ – Житомир – Львів – Берегово – Ужгород – Мукачево – Чинадієво – Львів – Житомир – Київ

Берегово_термальний_басейн_Жайворонок

Вихідні в Берегово + Мукачево, Ужгород, Львів

Тур на вихідні в Берегово, є одним із найпопулярніших турів в Закарпаття. Адже в ньому поєднано чудовий відпочинок в термальному басейні Берегово з цікавими екскурсіями по відомих містах, таких як Ужгород, Мукачево, Берегово та Львів. Головна родзинка туру – це звичайно ж термальний басейн, аналог якому є тільки в Новій Зеландії або Ісландії. Цілюща мінеральна вода надходить до басейну з глибини 1000 метрів та має температуру протягом року 36-38 градусів. Купання в такій воді сприяє лікуванню органів дихання, нервової системи, органів руху та загальному відновленню організму. Такий відпочинок сподобається кожному.

Екскурсійна частина нашої подорожі – це найкращі місця Закарпаття. Ми відвідаємо Ужгород, який є одним із найбільших міст Закарпатської області та має багато пам’яток та архітектурних споруд, одним із яких є Ужгородський замок. За програмою маємо побувати в Мукачево, саме тут на колишній вулканічній горі розташувалась непідступна фортеця – замок Паланок. А ще, буде можливість оглянути неймовірний палац графа Шенборна в Чинадієво, який був споруджений за астрономічним стилем, оточений прекрасним парком з екзотичними рослинами.

Перед поверненням додому завітаємо до міста Львів, таких історій та легенд не має жодне місто. Але детальніше про все в нашому турі, тож не пропустіть можливість зробити свій відпочинок на вихідні найкращим.

Тури на 8 Березня

Тури в Закарпаття, відпочинок в Закарпатті

Тури в Карпати, відпочинок в Карпатах

Тури по Україні

Тури вихідного дня

Багатоденні тури

Тури з Києва

Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:

Календар подорожей


Туристична агенція - контакти_2

                                                                                                                                                                                       від 1950 грн.

Дати туру на 2017:  13.10, 16.11, 14.12, 29.12НР*

Тривалість туру: 5 днів /4 ночі / 4 активні дні

 


Програма туру Вихідні в Берегово + Мукачево, Ужгород, Львів:

1 день туру – Четвер

19:30 Збір групи м.  Київ, ст. м. Житомирська і виїзд автобусом в м. Берегово Закарпатської обл.

21:30 зупинка і посадка туристів в м.  Житомир, центральний автовокзал.

Для бажаючих приєднатись до групи у Львові орієнтовно в 2:00 –  3:00 зупинка і посадка туристів у Львові (с. Солонка, заправка “Лукойл”).

2 день туру – П’ятниця

Прибуття вранці в місто  Берегово , Закарпатської області. Розміщення в готелі Вілла Баст . 

Сніданок (самостійно). Вільний час.

БереговоВиїзд на коротку оглядову екскурсію по місту Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками.  Місто відоме давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. У перебігу багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

Відвідування музею Берегівщини. Робота над створенням музею була розпочата при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

берегово1Відвідування відкритого термального басейну (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

Вода має властивості кремниево-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже – холодно. І вони, як кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний будь-який час року!

Виїзд на дегустацію Закарпатських вин. (факультативно 140 грн.)

Повернення в Берегово.  Вільний час.

Паланок-замок3 день туру – Субота

Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

Виїзд на екскурсійну програму по Замкам Закарпаття: Замок Паланок в Мукачево – замок Тамплієрів – Невицький замок – Ужгород – музей під відкритим небом – корчма музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 270 грн.  Діти до 12 років – 170 грн.).

Виїзд в Мукачево. Екскуріся по замку “Паланок” у Мукачеві. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’ятокXIV-XVII століть.

Ужгородський-замок

Дорогою з Мукачева в Ужгород проїжджаючи село Середнє огляд з боку руїн замку Тамплієрів, побудованого в чистому полі в XII столітті тамплієрами (духовно-лицарський орден, заснований в Святій землі в 1119 г.). Приїзд в с. Невицьке, відвідування Невицького замку, який в народі має другу назву – замок «наречених». На території замку знімалися численні кінофільми, проводилися концерти та вистави. Замок овіяний безліччю легенд, серед яких легенда «Про озерце в Невицькому».

Виїзд в Ужгород, екскурсію по Ужгородському замку, відвідування картинної галереї. Екскурсія по музею «Народної архітектури та побуту Закарпаття під відкритим небом». Родзинка музею – дерев’яна «Лемківська» Михайлівська церков один тисяча сімсот сімдесят сім р з 4-х ярусним різблення іконостасом та іконами XVII – XIX століття.

Оглядова екскурсія по Ужгороду де ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинокМузей-Деца-у-нотаря-Ужгород1 «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, Хрестовоздвиженський собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода та інші об’єкти.

Вільний час в Ужгороді. Обід. Відвідування фольклорного ресторану корчма – музей “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей, де представлено багато всіляких цікавих експонатів з дотепною начинкою.

Повернення в Берегово.  Вільний час, вечірні прогулянки по місту.

4 день туру – Неділя

Замок-Шенборна-Чинадієво1Сніданок. звільнення номерів.  

09:30 Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна побудованого в першій половині XVIII. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, який займає 19 га., прогулянка по парку.

Виїзд в м Мукачево. Пішохідна екскур сія по Мукачево де ви побачите: Будинок Ракоці – у народі – “палац Білий Дім”.Цей архітектурний пам’ятник XVII-XVIII століття є мукачеворезиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів. Сьогодні це двоповерховий палац у барочно-ренесансному стилі.  Ратуша з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна. Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму – одне з найкрасивіших будівель Мукачево.  Російський драматичний театр  – відома і популярна серед туристів міська дост опрімечательность, одна з архітектурних перлин старій частині Мукачева.  Площа Миру – головна міська площа, як і решта площі в Мукачево невелика, тиха і затишна. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою …

Вільний час в Мукачево.львов

Виїзд до Львів. Для бажаючих коротка оглядова екскурсія “Вуличками стародавнього Львова”. Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор Св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвони “Староюрскій”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.

Вільний час у Львові. 

шоколадниця львів

Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

– “Криївка”  – найзнаменитіший ресторану Львова і всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА. – “Мазох – cafe”  – вікно в неймовірний світ, що став справжнім втіленням творів “батька мозохізма” – письменника Леопольда фон Захер Мазоха.
– “Гасова Лямпа”  – пориньте в життя самого високого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині та винахідників першої у світі гасової лампи.
“Шоколадниця” – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

 22:30 виїзд в Київ.

5 день туру – Понеділок

Приїзд в Київ приблизно в 6:00 – 8:00 ранку. (час вказано орієнтовно) з гарним настроєм і масою вражень.


Вартість туру в Берегово за 1 особу –  1 950 грн.


У вaртiсть туру вхoдить:

 • Проїзд на автобусі Київ-Львів – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі Вілла Баст;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м Мукачево;
 • Оглядова екскурсія по м Львів;
 • Страховка, послуги супроводжуючого.

Дoдaткoвi пoслуги:

 • Трансфер і екскурсія по Замкам Закарпаття з вхідними квитками і гідом 270 грн.
 • Дегустація вина 140 грн.
 • Вхід в термальний басейн 150/70 грн.
 • Вхідні білети.
 • Транспортне обслуговування до басейну.

 


Проживання: в готелі “Вілла Баст”

*** Для організованих груп від 15 чол. Ви можете замовити дану програму туру на будь-який зручний для Вас час і дату, зібравши групу не менше 15 осіб. 

Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або змінювати їх на рівноцінні. Компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови!


⇒ Додаткова інформація про Карпати та Закарпаття


Інші тури в Закарпаття:

Алко-тур_Автобус_1
Алко-тур “Хмільне Закарпа(у)ття” / дегустаційний автобусний тур по Закарпаттю зі Львова
745грн
2 дн.
27/01/2018

Дата проведення туру: 27.01.2018
Ніяких історій, дат, под(в)ій, лише ігри, забави, танці, відпочинок, чекають на Вас, якщо Ви відвідаєте цей веселий тур по Закарпаттю 🙂
Відпочинковий тур по Закарпаттю, екскурсійна подорож в Закарпаття, дегустаційний тур Західною Україною, термальні басейни Берегово, тури та екскурсії по Україні, дегустація Закарпатського вина та пива.
Код туру: ВВ-0218

Закарпатська_насолода_та_крокуси
ЗаКарпатська насолода та цвітіння Долини крокусів / квітковий тур з Києва
2190грн
5 дн.
15/03/2018

Виїзд з Києва: Березень: 15, 29
РАННЄ БРОНЮВАННЯ РОЗПОЧАТО, кількість місць обмежено!
Квітковий тур в Закарпаття в долину крокусів в Закарпатті.
Код: 01814

Тур в Карпати
ЗИМОВА КАЗКА – тур в Карпати з Києва
2150грн
5 дн.
08/02/2018

Виїзд з Києва:

Лютий: 08, 22;
Березень: 01, 15 …

Увага! Знижка на раннє бронювання!

Тур в Карпати зимою – це чудова нагода отримати масу вражень від зимових карпатських панорам.
Код: 01535

7_cвітанків_у_Карпатах
7 світанків у Карпатах / відпочинок в Карпатах / автобусний тур зі Львова
2595грн
7 дн.
07/04/2018

Дати виїздів зі Львова: 07.04, 21.04, 28.04, 05.05, 12.05, 19.05, 26.05, 02.06, 09.06, 16.06, 23.06, 30.06, 07.07, 14.07, 21.07, 28.07, 04.08, 11.08, 18.08, 28.08, 01.09, 08.09…

Знижка! При ранньому бронюванні та оплаті туру за 14 днів до виїзду – вартість 2495 грн.

Тур зі Львова – сезон 2017: З листопада по квітень тур відбувається за ЗИМОВОЮ ПРОГРАМОЮ
Екскурсійний тур в Карпати на тиждень, відпочинок в Карпатах, автобусний тур зі Львова, термальний басейн в Берегово, купання в чанах в Лумшорах, тури по Україні
Код: 03716

7 чудес Закарпаття
7 зимових чудес Закарпаття / відпочинок зимою, тур з Києва
2145грн
5 дн.
01/02/2018


Лютий: 01, 15
Березень: 07*, 22 …

Увага! Знижка! При бронюванні та повній оплаті туру за 7 днів до виїзду – вартість туру 2100 грн.
Закарпаття відпочинок зимою – тур з Києва • Екскурсії замками Закарпаття, термальні басейни, дегустації вин та сирів, чудові панорами зимового Закарпаття.
Код: 04112

veselka_zakarpattya_karpat 1
ВЕСЕЛКА ЗАКАРПАТТЯ + КАРПАТИ / автобусний тур по Закарпаттю
2145грн
5 дн.

Дати виїздів з Києва в тур сезону 2018: очікуються
Увага! Знижка! При бронюванні та повній оплаті туру за 7 днів до виїзду – вартість туру 2100 грн.
Тур в Закарпаття та Карпати чудова нагода провести вихідні пізнавально та з максимальною користю.
Тур по Закарпаттю, термальні води Закарпаття, Берегово термальний басейн, тури на Трійцю та День Конституції з Києва.
Код: 02878

зима в Карпатах
Зимові Карпати / екскурсійний тур зі Львова
2495грн
6 дн.
27/01/2018

Дати виїзду зі Львова: 27.01.2018, 10.02.2018, 24.02.2018, 24.03.2018…
Увага Знижка! При ранньому бронюванні та повній оплаті туру за 14 днів до виїзду – вартість туру 2395 грн.
Зимовий відпочинок в Карпатах – це захоплива мандрівка, особливо, якщо хочеться чогось нового та казкового.
Код: 03567

Зимова подорож в Закарпаття
Зимова подорож в Унікальне Закарпаття / автобусний тур зі Львова
1125грн
3 дн.
19/01/2018

Дата туру: 19.01, 02.02, 16.02, 02.03, 16.03, 30.03…
Подорож в Закарпаття, тури в Закарпаття, тури по Україні.
Карпатські гори, палаци, замки, сири, вина та все найкраще,
що може запропонувати найгостинніше Закарпаття, чекає на Вас саме в цій подорожі…
Код: 03255

Зимовий_сиро-винний_тур_Закарпаттям_1
ЗИМОВИЙ Сиро-Винний тур Закарпаттям / виїзд зі Львова в Закарпаття
695грн
2 дн.
03/02/2018

Виїзд зі Львова: Лютий: 03, 10, 17, 24. Березень: 03, 10, 17, 24, 31.
Регулярний автобусний тур в Закарпаття, дегустаційний тур по Закарпаттю, термальні тури в Закарпаття, екскурсійний тур зі Львова.
Код: 03444

Косино_термальний_тур
Закарпатський релакс / термальний аква-тур на вихідні зі Львова
745грн
2 дн.
27/01/2018

Виїзд зі Львова: Січень: 27. Лютий: 03, 10, 17 ,24. Березень: 03, 10, 17, 24, 31
Знижка на раннє бронювання! При оплаті більше/менше 14 днів до виїзду: 695 грн./ 745 грн.
Термальні басейни в Косино, тур в Закарпаття на вихідні, тури по Закарпаттю зі Львова, купання в чанах в Лумшорах. зі Львова
Код: 03811