☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

СКАРБНИЦЯ ВОЛИНІ – відпочинок на Шацьких озерах з екскурсіями з Києва

 • Тривалість: 5 дн.
 • Ціна: 3700грн

Дати туру 2020: 05.08 / 12.08 / 20.08* / 02.09 / 09.09 …

Пропонуємо провести свою відпустку серед свіжих лісів та найчистіших озер Національного Шацького заповідника. У програмі: • Шацький національний природний парк – казкова колекція лісових пейзажів та озер, блакитні очі Волинської землі; • Озеро «Світязь» – найбільше, найчистіше і найглибше озеро в Україні; • Столиця Волині місто Луцьк і замок Любарта, Княжий град Володимир; • Зимненський Святогірський Успенський монастир; • Відпочинок на шацьких озерах з купанням, рибалка, прогулянки на велосипедах; • Катання на човнах, катамаранах, байдарках.

Забронювати Ваше запитання

Тури Україною

ГОЛОВНАТУРИ УКРАЇНОЮ ⇒ ТУРИ НА ВОЛИНЬ

Тур на Волинь, відпочинок на Шацьких озерах, Луцьк, замок Любарта

Пропонуємо провести свою відпустку серед свіжих лісів та найчистіших озер Національного Шацького заповідника. У Вас буде можливість не тільки побачити Світязь, а й влаштувати відпочинок на Шацьких озерах, покупатися і навіть пройтися по екологічній стежці уздовж Шацьких озер. Це незабутня поїздка на мальовничий курорт з великою кількістю пам’яток. Тур Шацькі озера і Луцьк саме для вас, статут мешканці міських джунглів! Волинь і Шацькі озера – це унікальні озера з чистою водою, особливою флорою і фауною, красиві храми родом з далекого минулого і захоплюючі екскурсії.

Скарбниця Волині – відпочинок на Шацьких озерах з екскурсіями 

АНОНС туру:

Дати туру 2020:
 • Серпень: 05,  12,  21*
 • Вересень: 02,  09
 • * святкова доплата – 200 грн.
Тривалість туру:
5 днів / 4 ночі
Мандруємо так:
 • Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Шацький національний природний парк – Світязь – Володимир-Волинський – Зимне – Луцьк – Житомир – Київ
Час та місце виїзду:
Збір – 06:15  м. Київ, ст. метро Житомирська (біля автосалону INFINITI)
Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23, 063-831-06-33
Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру!

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Проживання Виїзд з Києва Приєднатися у Луцьку
Дорослі та діти старші 12 років – номер СТАНДАРТ 3900 3700
Дорослі та діти старші 12 років – номер СТАНДАРТ покращений 4300 4100
Дорослі та діти старші 12 років – номер ЛЮКС 5100 4900
Діти від 3 до 12 років (з 2-ома дорослими в номері) 3700 3500
Доплата за Одномісне розміщення в номері 1500 1500
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • Проїзд автобусом згідно маршруту туру;
 • Проживання 4 ночі в готелі;
 • 4 сніданки;
 • Екскурсія по м. Луцьк і замку Любарта;
 • Екскурсія по Шацькому національному парку;
 • Екскурсія по м. Володимир – Волинський;
 • Екскурсія по Зимненському Святогорському монастирю;
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи.
 • – факультативні екскурсії;
 • – вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • – замок Любарта: загальний, пенсійний – 40 грн., студенти, діти –  30 грн.
 • – Зимненський монастир – 10 грн.
 • – екологічний збір;
 • – для тих хто подорожує потягом: ж/д квитки Київ/Ваше місто – Луцьк – Ваше місто.
 • – особисті витрати

Програма туру:

1 день туру:

06:15 Зустріч туристів в місті Київ. Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

06:15 відправлення з Києва на комфортабельному автобусі (з аудіо, СD, DVD) за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

8:00 підсадка туристів в м. Житомир (заправка БРСМ).

10:30 – 10:45 підсадка туристів в м. Рівне.

12:00 Приїзд до Луцька – обласний центр Волинської області. Екскурсія в замок Любарта – унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої зберігають спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Під час екскурсії замком вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею, таємничі підземелля старовинного храму, інтер’єр середньовічної в’язниці.

Оглядова екскурсія по місту Луцьк: Театральна площа, Кафедральний Троїцький Собор, пам’ятник Л. Українки, музей-аптека, Свято-Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л. Українка, костел св. Петра і Павла.

Обід і вільний час в м. Луцьк

Переїзд в національний парк «Шацькі озера», с. Світязь Волинської області. Поселення в готелі.

Вільний час, купання на найбільшому і найчистішому в Україні озері Світязь і відпочинок.

Рыбалка_на_озере_Свитязь   Рыбалка_на_озере_Свитязь   Рыбалка_на_озере_Свитязь   Рыбалка_на_озере_Свитязь

2 день туру:

09:00 Сніданок. у Вас буде можливість ближче познайомитися з регіонами Шацького поозер’я. – З прекрасними і неповторними водними просторами, мальовничими лісами та їх мешканцями.

Виїзд на ознайомчу екскурсійну програму: екскурсія по Шацькому Національному парку, озеро Світязь + радіотелескоп «Уран-3», озеро Люцимер, озеро Перемут, озеро Чорне, озеро Піщане. Відвідування чоловічого Петропавлівського монастиря, відвідування музею флори і фауни Полісся в смт. Шацьк. (Екскурсія нестомлююча 3 – 3,5 години).

Повернення в готель. Вільний час, купання на найбільшому і самому чистому в Україні озері Світязь, відпочинок і всілякі розваги для дорослих і дітей.

* Факультативно катання на човнах, катамаранах, байдарках, риболовля, прогулянка на велосипедах.

3 день туру:

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:

1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість – 400 грн.

2. Екскурсія на човнах «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике – оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години. Вартість – 300 грн.

3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії по найглибшому озеру України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години. Вартість – 350 грн.

4. Велоралі, велосипедний тур. Маршрут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість – 300 грн.

4 день туру:

Сніданок. Вільний день. Відпочинок і купання на найбільшому і самому чистому озері в Україні – Світязь.

Пропонуємо Вашій увазі цікаві факультативні екскурсії:

1. Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Маршрут: озеро Перемут – озеро Луки – озеро Світязь. Тривалість: 3,5 – 4 години. Вартість – 400 грн.

2. Екскурсія на човнах «Озерний лабіринт». Маршрут: оз. Світязь (затока Лука) – оз. Чорне Велике – оз. Люцимер. Тривалість: 3 – 4 години. Вартість – 300 грн.

3. Екскурсія на туристичних байдарках «Шляхи Робінзонів». Маршрут екскурсії по самому глибокому озеру України і найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь. Тривалість: 3, 5 – 4 години. Вартість – 350 грн.

4. Велоралі, велосипедний тур. Марштут: Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Сомінець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 4 години. Вартість – 300 грн.

5 день туру:

Сніданок. Звільнення номерів

Виїзд на екскурсійну програму: подорож в давню історію Волині, Галицько-Волинського князівства, і Київської Русі. Виїзд в Зимненський Святогірський Успенський монастир.

Відвідування княжого міста Володимира-Волинського, в якому пам’ятники історії і архітектури нагадають про часи князівства Мстислава, Романа Мстиславича та Данила Галицького. В даний час Володимир Волинський унікальної краси місто з храмами в візантійському стилі, затишними і зеленими парками і скверами, місто, трепетно зберігає свою історію.

Обід та вільний час

Збір туристів та виїзд до Києва

22:00-23:00 Приїзд до Києва орієнтовно. Прощаємося, та ненадовго. До наступних подорожей з туроператором ТурБаза!

Додаткові умови:
Проживання:

Готель в  с. Світязь Волинської області.

Харчування:

До вартості входить 4 сніданки в готелі

Шацькі_озера_7_днів

Туристичні об’єкти туру:

Озеро Світязь

Рыбалка_на_озере_Свитязь

Світязь – найглибше в Україні, його називають «Українським Байкалом». Глибина озера 58 метрів, воно в чотири рази глибше, ніж Азовське море. Води озера Світязь настільки чисті й прозорі, що дно можна розгледіти на восьмиметровій глибині. Озерна вода має цілющі властивості тому, що в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. Майже уздовж всієї берегової смуги озера ростуть ліси. У літню пору тут можна досхочу надихатися напоєним ароматом хвої повітрям, назбирати чорниць, ожини, лохини, грибів. Таких розваг немає не на одному морському узбережжі. Та й сам Світязь чимось схожий на море.

Любителі спокійного відпочинку, звичайно, оцінять піщані пляжі і чисту воду озер, яка в літній час прогрівається до комфортної температури. Є можливість взяти напрокат велосипеди і насолодитися околицями: проїхатися по лісі або уздовж озера. Любителі активного відпочинку також можуть зайнятися дайвінгом або віндсерфінгом, пограти в пейнтбол. Є можливість замовити екскурсію по цікавих місцях Волині. Ну і, звичайно, рибалка. Шацькі озера – це просто рай для рибалки.

Шацький національний природний парк, налічує чотири найпопулярніших зони відпочинку – “Гряда”, “Світязь”, Урочище «Гушова» та “Пісочне”. Саме тут розміщено найбільше баз відпочинку, приватних котеджів, будинків та пансіонатів. Тому, пропонуємо організувати Ваш відпочинок на найпопулярнішому та найбільшому в Україні – озері Світязь. Мальовнича та неповторна природа цього краю зі своєю різноманітною флорою та фауною, м’який та цілющий клімат, приваблюють з кожним роком все більше і більше любителів гарного відпочинку. Глибина озера Світязь просто вражає – це більше, ніж 58 метрів, а це у чотири рази глибше, ніж Азовське море.

Зимненський Святогірський Успенський монастир

Монастир розташований на Святих Холмах над річкою Луга біля села Зимно. Історія монастиря нараховує понад тисячу років. Князь Володимир Великий після заснування міста Володимира, облюбував навколишню місцевість і вирішив зробити тут свою зимову резиденцію. І саме тому ще з давніх княжих часів село називається Зимове, а монастир – Зимненський. Ще знаходиться в монастирі церква, за переказами побудована Володимиром, але перероблена в кінці XVI і початку XVII ст., В 1892 р. переформована в жіночий монастир. Зимова резиденція волинських князів, починаючи з XI століття – це не тільки храми і келії, а й лабіринти підземель з печерною церквою періоду хрещення Волині.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

Тур на Волинь 4, відпочинок на Шацьких озерах 22/ 28.7

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com