☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823 Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ХОЛОДНИЙ ЯР І ПІДСНІЖНИКИ / екскурсія з Києва

 • Тривалість: 1 дн.
 • Виїзд: 13/03/2021
 • Ціна: 650грн

Виїзди в тур сезон 2021: 13.03. / 20.03. / 27.03.

Одноденна екскурсійна поїздка від туристичного оператора “ТурБаза” із Києва на Черкащину в історичне серце українського козацтва – Холодний Яр. Відвідування унікальної долини підсніжників.
Код: 01480

Забронювати Ваше запитання

ГОЛОВНА ⇒ ТУРИ УКРАЇНОЮ ⇒ КВІТКОВІ ТУРИ ⇒ ХОЛОДНИЙ ЯР І ПІДСНІЖНИКИ

Мандруємо Україною! Екскурсійна поїздка на Черкащину в історичне серце українського козацтва – Холодний Яр та підсніжники. Одноденний екскурсійний автобусний тур із Києва. Екскурсія  Холодний Яр та долина підсніжників від компанії ТУРБАЗА!

Екскурсія ХОЛОДНИЙ ЯР І ПІДСНІЖНИКИ – одноденна поїздка в легендарні козацькі місця славного минулого. Одна з головних святинь Української духу і центр повстанського руху початку ХХ ст. – Холодний Яр. Саме це місце породило відому метафору – “Воля України або смерть”. Саме в цих місцях знаходиться одне з найстаріших дерев Європи – дуб Максима Залізняка, якому вже понад 1000 років. Тут знаходиться озеро, в якому за переказами святили ножі гайдамаки, а також Мотронинський монастир.. Відвідайте захоплюючу екскурсію від туристичної компанії Турбаза!


ХОЛОДНИЙ ЯР І ПІДСНІЖНИКИ


АНОНС туру:

Дати туру 2021:
 • 13.03. / 20.03. / 27.03.
 
Тривалість туру:
1 день
Мандруємо так:

Київ – Холодний Яр – Київ

Вартість туру:
 • Дорослий – 650 грн.
 • Пенсіонери та діти до 12 років – 550 грн.
 • Діти до 6 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі)
 • УМОВИ БРОНЮВАННЯ ГРУП
 • «17+1» Одне безкоштовне місце на групу 17-18 оплачуваних туристів
 • * Ви можете безкоштовно замовити оформлення подарункового сертифікату на цей тур
Час та місце виїзду:
Збір – 07:00, Виїзд – 07:15

м. Київ, ст.м. “Палац Україна”, парковка біля виходу з метро

Менеджер:
044-33-77-224, 098-850-37-73, 095-028-08-23

Місця в автобусі розподіляються згідно дати оплати туру! 

До вартості туру ВХОДИТЬ: До вартості НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:
 • + проїзд комфортабельним автобусом по програмі,
 • + супровід гідом-екскурсоводом,
 • + вхідні квитки;
 • + екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • + страхування на час подорожі.
 • – харчування,
 • – особисті витрати та сувеніри.

Програма одноденної екскурсії :

1 день туру:

07:00 Зустріч туристів в місті Київ, ст.м. “Палац Україна” (велика парковка біля метро). Посадкою туристів в автобус займається Керівник групи, для реєстрації необхідно підійти до нього та назвати ПІБ, він вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання. За 1-2 дні до поїздки в розділі ІНФОЛИСТИ буде опубліковано Інформаційний лист з детальною інформацією організаційного характеру щодо виїзду в тур (контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса, точне місце та час збору групи).

07:15 Виїзд комфортабельним автобусом з Києва за маршрутом подорожі. Дорогою гід розповість про найцікавіші об’єкти, через які будемо проїжджати.

– Прибуття до Холодного Яру. Відвідування унікальної долини підсніжників.

Обід.

Холодний Яр – лісове урочище, пам’ятка природи національного значення. – Мотронинський монастир (Свято-Троїцька церква – пам’ятка архітектури ХІХ ст.. національного значення), городище скіфського часу (VII-V ст..до н.е., кургани, оборонні вали і рови) – пам’ятка археології національного значення, пам’ятні місця періодів Коліївщини, Холодноярської організації та партизанського руху в роки ІІ-ої світової війни, дуб.М.Залізняка на хуторі Буда.

18:00 Виїзд до Києва

22:30 Приїзд до Києва. Прощаємось та не надовго. До наступних подорожей з ТУРБАЗА!

* – Весь час вказано орієнтовно. Організатор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Компанія не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

Короткий анонс про туристичні об'єкти:

Білосніжний (заказник)

Розташований в Креселецькому лісництві Кам’янського ДЛГ. Створений рішенням Черкаської обласної ради від 08.04.2000 р. № 15-4.

В насадженнях дуба, липи, клена та граба, зростають медунка темна, осока волосиста, ряст порожнистий, проліска дволиста та інші неморальні та рудеральні види. Створений з метою охорони підсніжника, цибулі ведмежої та тюльпана дібровного, що зростають в заказнику. Тривалий час вважали, що у заказнику зростає підсніжник білосніжний. Проте дослідженнями ботаніків Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НАН України було встановлено, що це підсніжник складчастий, найближчими місцями зростання якого є Крим. Таким чином, у заказнику охороняється локалітет острівної материкової популяції цього рідкісного виду.


Холодний Яр

Холодний Яр — місце, де сконцентровані всі можливі ландшафти лісостепової України, місце, пов’язане з величчю непокірного козацького духу. Звідси починалася легендарна Коліївщина, тут аж до початку 1920-х боролася з більшовиками Холодноярська селянська республіка. Екскурсія: дуб Залізняка, Мотронинський монастир, пам’ятник холодноярським партизанам. Це місце — пам’ятник природи всеукраїнського значення.

Вчені нині вважають, що колись тут врізався в землю гігантський астероїд, утворивши вигадливий кратер-яр. Місце вражаючої краси. В яру ростуть десятки 300-500-літніх дубів, 250-річні горіхи, дикі столітні груші та черешні. І люди тут живуть довше, ніж будь-де: і сьогодні тут є ще живі свідки легендарної «Холодноярської республіки» початку 1920-х.


Холодноярський ліс – святиня для кожного українця

Холодний Яр і Чигирин – це місця, де витає непокірний дух козацької вольниці і славних Д. Байди-Вишневецького, Остапа Дашкевича, Богдана Ружинського, Криштофа Косинського, Северина Наливайка, Павлюка, Жмайла, Тараса Трясила, Сулими, Гуні, Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка, очільника Коліївщини Максима Залізняка та інших звитяжних захисників України. Територією Холодного Яру або поряд з ним проходили сумнозвісний Чорний, а також Кучманський, Залізний і Чумацький шляхи.

Деякі вчені вважають, що і назва Чигирина походить від слова “чигир”, що мовою тюрка означає “шлях, дорога”. Вищезазначені шляхи сполучали південні райони України з Києвом, Львовом і Польщею. Холодний Яр – це реліктовий лісовий масив, який, незважаючи на порівняно малу площу (понад 7000 га), має величезне історичне значення. Рельєф Холодного Яру горбистий, з великою кількістю глибоких оточених горами низин, які місцеве населення називає ярами. Кожне урочище, балка, поле, лісок, річечка і струмок мають свою красномовну назву. Найглибша і найдовша балка називаєтьсяХолодним Яром, а від неї і вся територія навколо носить цю назву. Є тут яри Кириківський, Святий, Чорний, Січовий, Гайдамака, Циганка, Поташевий, Гадючий, Червоний, Кривенків, Скарб, Чернечий та інші. Загальна довжина балок-ярів і їх відгалужень орієнтовно складає 250 км.

регулярні тури з києва та львова
Тури по Україні
Тури з Києва
Тури зі Львова
Подорожуючи з ТА Турбаза Ви:
 • відвідуєте найпрекрасніші куточки нашої України, а також інші цікаві країни світу;
 • отримуєте незабутні враження від подорожей, організованих нашою компанією;
 • подорожуєте безпечно та комфортно автобусами єврокласу;
 • маєте можливість першими дізнаватися про нові пропозиції в рубриках: тури по Україні, тури Закордон, екскурсії на вихідні, гарячі тури та інші;
 • в наших подорожах Вас супроводжують найкращі та найдосвідченіші гіди;
 • головна ціль нашої туристичної компанії - це створення якісного, комфортного та незабутнього відпочинку для Вас та Ваших близьких.
 • Поїхали з нами, за новими враженнями та відчуттями...

Контакти туристичної компанії ТУРБАЗА

Гетьманська столиця Батурин + екскурсія в Козелець з Києва


Тур в Холодний Яр, підсніжники в Холодному Яру, цвітіння долини підсніжників, долина підсніжників

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com