☎• 0443377224; 0988503773; 0950280823; 0632618203
tourbazaltd@gmail.com
Туристичний оператор ☎• Гаряча лінія: ‎095 02 808 23; Viber: +380660312308
 

Тури в КарпатиТури в ЄвропуОдноденні туриСвяткові та квіткові тури від tourbaza.comЕкскурсійні тури в Закарпаття


м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, офіс 320, ☎• 044-3377224; 098-8503773; 095-0280823; 063-2618203Львів, вул. Гайдамацька, 11, офіс 7

тури по Україні туры по Украине в Европу Європу екскурсії по Києву у Львові экскурсии по Киеву по Львову горящие по Україні з Києва зі Львова из Киева из Львова в Карпаты тури в Карпати

ТУРИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА → Головна → тури Україною → святкові тури

Тури Україною, екскурсії, відпочинок на ТРАВНЕВІ СВЯТА

У передчутті чергових вихідних всі відразу ж задають собі питання: куди поїхати на травневі свята? Наша відповідь буде передбачувана – вибирайте екскурсії та тури на Травневі свята від туристичного оператора ТурБаза! Чому у нас? Наші переваги очевидні: по-перше, досвід і професіоналізм, по-друге, надійні партнери в організації відпочинку на травневі свята. Купити тур на травневі свята в туроператора ТурБаза – найвірніше рішення!

Куди поїхати на травневі свята в Україні…

Куди поїхати на травневі свята в Україні

Куди поїхати на травневі свята в Україні

Травневі свята наближаються, і українці все частіше задаються питанням: «Куди поїхати на травневі?». Хтось планує святкувати за кордоном, а хто і вдома. Останні мають привабливий варіант відправитися в подорож по власній країні. Тури на травневі свята самі різноманітні, вони можуть коливатися від одного дня до семи. Як відпочити дешево, читайте далі…

Травневі свята 2019 подарують нам чимало вихідних і варто вже зараз обирати відпочинок для себе або всієї родини. Адже травневі тури вже створені, бронювання розпочалось і місця мають властивість закінчуватись.

Україна багата на незвичайні і мальовничі місця і будьте певні – Ви всі їх ще не побачили. Вони варті того, аби Ви полишили свою зручну і прекрасну домівку, щоб відправитись в свою святкову подорож. А потім згадувати її ще цілий рік і в наступному році ще раз це повторити. Найбільшу популярність серед місць, де можна провести травневі вихідні, мають Карпати, Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський та інші регіони України.

Тури на травневі свята в Карпати

Якщо Ви живете в Україні, вам треба обов’язково побувати в Карпатах на травневі свята! Свіже і чисте повітря, неймовірні пейзажі. А як красиво цвітуть крокуси, зеленіє на схилах трава. Весняні тури в Карпати завжди особливі, адже пекуче сонце ще не торкнулося свіжої зеленої трави, тому все пахне різноцвіттям. Цей момент обов’язково залишить у Вас незабутні враження. Тури в Карпати на травневі завжди різноманітні за програмою і кожен може обрати свою екскурсію.

Тури на травневі свята в Карпати

Тури на травневі свята в Карпати


Закарпаття на травневі

Якщо Ви марите прекрасними краєвидами, історичною архітектурою, купанням у термальних джерелах, смачною національною кухнею, то Вам до Закарпаття. Берегово – це місто популярне завдяки своїм термальним курортам, цікавою угорською культурою, фестивалями та різноманітними винними, сирними дегустаціями. Тут цвітуть прекрасні нарциси в Хусті, сакура в Ужгороді і це прекрасний краєвид, який можна побачити тут на весні. Рекомендуємо тури, в яких можна відвідати замки Закарпаття – це перлина цієї місцевості.

Тури на травневі свята в Закарпаття

Тури на травневі свята в Закарпаття


Травневі тури у Львів

Тисячі українців їдуть до Львова у ці святкові дні, а там на Вас чекає найкрасивіше місто на Західній Україні і звичайно ж екскурсії по Львову. Туристи зі всього світу з’їзджаються до цього історичного міста. Його вважають одним із великих міст, що знаходиться на території нашої країни. Аромати кави та шоколаду розповсюджуються по всіх вуличках цього міста. Тут інакший менталітет, архітектура, традиції, саме тут відчуваєш дух Європи.

Травневі тури у Львів

Травневі тури у Львів


Чернівці – відпочинок на травневі свята

Чернівці – європейське місто на Буковині. По праву його називають «Маленьким Парижем». Він зачарує Вас на Травневі свята своїм неповторним Чернівецьким Університетом, архітектурою різних стилів, красивими храмами, ратушею і звичайно ж площами, на яких варто побувати. Незвичайна церква, яку місцеві звикли називати «П’яна церква». Послухавши легенди та побачивши все на власні очі, Ви також зможете розважитись: дегустації, майстер-класи та інші забавлянки ми запропонуємо Вам у наших турах. Вибір турів у всі ці регіони дуже великий. А ще є безліч варіантів куди поїхати на один день.

Чернівці - відпочинок на травневі свята

Чернівці – відпочинок на травневі свята


Екскурсія на травневі – Вінниця фонтан

Тури у Вінницю чи не найпопулярніший серед туристів. Там найбільший в Європі музичний фонтан з лазерним шоу, він входить в десятку найкрасивіших фонтанів світу. Красиве місто зі своєю історією, парки, сквери та трамваї.

Екскурсія на травневі - Вінниця фонтан

Екскурсія на травневі – Вінниця фонтан


Дендропарк Софіївка – одноденна святкова екскурсія з Києва

Софіївка… Тут можна прогулюватися хоч цілий день. 200 років існує цей парк, але з року в рік він манить своїх туристів знову і знов. Його цікаво побачити саме на весні, а особливо на травневі свята. Зелень, квіти – все пахуче і яскраве. Дерев тут налічують біля 2000 видів і близько 1000 трав’яних рослин. Тут можна розвіятись і розважитись.

Дендропарк Софіївка - одноденна святкова екскурсія

Екскурсія в Умань на травневі свята


Парк Олександрія та Буки на травневі

Якщо Ви були в Буках Черкаської області і ще не бачили Київських Буків, то запрошуємо відвідати прекрасне місце України. Село примітне своїм Храмовим комплексом, легендарним фонтаном, перевезеним з Майдану Незалежності та цікавим зоопарком. Та це не все, що можна побачити в один день. В комплексі до цього села, ми покажемо Вам знаменитий парк Олександрія, який знаходиться неподалік Києва. Природа, свіже повітря, можливість влаштувати пікнік і побродити стежками тут завжди актуальна. 200 гектарів за площею, водойми, ставки, водоспади так прикрашають цю місцевість.

Парк Олександрія та Буки на травневі

Екскурсія в Парк Олександрія на травневі свята


Буцький каньйон – місце, куди поїхати на травневі свята

Чим прекрасніша українська природа, тим більше вона і різноманітна. Красиве місце в Черкаській області прикрашене річкою Гірський Тікич, довжина– 5 кілометрів, а глибина сяягає іноді і до 20 метрів. Та особливість не в розмірах, а в каньйоні, який приголомшує величними гранітними скелями, які можна побачити лише в фільмах про Скандинавію. Біля нього розташувався водяний млин XIX століття, а ще тут була побудована перша в Україні ГЕС. Якщо Ви думаєте, що це все, що тут можна побачити, то Ви ще не були в Легедзино. Село неподалік Буків розповість про самі перші поселення на землі. Саме тут в Черкаській області були знайдені залишки, що говорять про час перебування на землі, їхню культуру та побут. А ще тут частенько проводять фестивалі. Запрошуємо на наші екскурсії в Буцький каньон.

Буцький каньйон куди поїхати на травневі свята

Буцький каньйон


Чернігів та Качанівка – тури на травневі свята з Києва

Чернігів – історичне місто, яке пишається своїми храмами, пам’ятками особливого значення та соборами. Такі краєвиди, що затамовують подих, їх можна побачити з дзвіниці Троїцького собору. Якщо Ви прихильник природи, то Чернігівська область порадує величезним зеленим парком, до якого щорічно приїздять тисячі туристів з усієї Країни. В одноденному турі ми пропонуємо не тільки завітати до Чернігівського краю, а й відвідати усім відомий Палац у Качанівці, що неподалік. Там також можна помилуватися неймовірною рослинністю.

тури на травневі свята з Києва

Екскурсія в Качанівку на травневі свята


Тури на травневі свята в Кам’янець-Подільський

Розповідати про таке легендарне місто Кам янець Подільський можна дуже багато, та якщо Ви зібралися таки побачити його на власні очі, то вражень буде багато. Наші професійні гіди розкажуть і покажуть чим він важливий для Українського суспільства, як оборонялися наші предки і яка страшна історія криється за прекрасним та унікальним місцем, що тягнеться вздовж Дністра «Бакота».

Тури на травневі свята

Ще можна дуже багато чого побачити на Травневі Свята на нашій українській землі. Тож запрошуємо Вас до подорожі. В кожному турі насичена екскурсійна програма, дегустаційна чи термальна, також пропонуємо комбіновані тури. Вся вони націлені на відпочинок і цікаво проведений час. Поїхали з нами і Ваші свята будуть вдалими і сповнені враженнями!

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА:
Автобусний тур в Карпати з Києва
Барви Карпат або Там, де гори й полонини весна/осінь + Львів тур з Києва
2300грн
5 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 01.08 / 08.10 / 15.08 / 22.10. / 29.10 / 05.11 / 12.11 / 19.11 / 26.11 / 03.12... З туроператором Турбаза Ви поринете в казку мальовничої природи Карпат та відвідаєте прекрасний Львів. Тури в Карпати - це кращий вибір для відпочинку. Відпочинок в горах - це відпочинок в Карпатах! Код: 01169

Веселка Закарпаття, Карпати
ВЕСЕЛКА ЗАКАРПАТТЯ + КАРПАТИ / автобусний тур по Закарпаттю з Києва
2750грн
5 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 01.10. / 15.10. / 29.10. / 12.11... Тур в Закарпаття та Карпати - чудова нагода провести вихідні пізнавально та з максимальною користю. Код: 02878

Тур в Одесу на 3 дні
МАНДРИ ПО ДУНАЮ, ВИЛКОВО ТА ПОДОРОЖ В ОДЕСУ | тур з Києва
2950грн
3 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 09.10 / 23.10... Під час екскурсійного туру в Одесу зможемо побачити найбільш відомі пам'ятки історії, архітектури та культури цього величного міста. Крім того, матимемо змогу здійснити подорож до Вилково, яке називають Українською Венецією та прогулятися на катері по Дунайським плавням.

парк Александрия
ДЕНДРОПАРК «ОЛЕКСАНДРІЯ» + ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС с. БУКИ / екскурсія з Києва на 1 день
490грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: Очікуються.... Екскурсійний одноденний тур по Україні, романтичний та найбільший дендропарк "Олександрія" та Храмовий комплекс села Буки. Код: 01105

Качановка_палац
ПАРКОВИМИ СТЕЖКАМИ ЧЕРНІГІВЩИНИ – Тростянець і Качанівка / одноденний тур з Києва
650грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 10.10. / 24.10. / 07.11. / 21.07... Одноденний екскурсійний тур по Україні для любителів природи, архітектури, історії! Код: 01103

екскурсии-чернобыль
Автобусна екскурсія в ЧОРНОБИЛЬ з Києва
1340грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: Дати туру: ЩОДНЯ. Одноденний автобусний тур Увага! Тільки для осіб, які досягли 18 років! Оформлювати заявку на поїздку РЕКОМЕНДОВАНО не пізніше як за 3 дні до дати виїзду Пропонуємо групові та індивідуальні поїздки в Чорнобиль. Всі подробиці аварії на ЧАЕС. Код: 01116

Чернігів, Антонієві печери
ДРЕВНІЙ ЧЕРНІГІВ та АНТОНІЄВІ ПЕЧЕРИ / екскурсія в Чернігів з Києва
490грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 04.10. / 14.10. / 01.11. / 15.11. / 29.11... Тур вихідного дня, одноденна екскурсія в Чернігів з Києва. Відвідаємо Стародавній Вал, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Антонієві печери, Болдіна гора, Курган Гульбище, Троїцький собор і ще все, що тільки можливо побачити …

7_cвітанків_у_Карпатах
7 СВІТАНКІВ У КАРПАТАХ / відпочинок в Карпатах / автобусний тур зі Львова
2595грн
7 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 10.10. / 31.10. ... Екскурсійний тур в Карпати на тиждень, відпочинок в Карпатах, автобусний тур зі Львова, термальний басейн в Берегово, купання в чанах в Лумшорах, тури по Україні Код: 03716

Асканія-Нова і Джарилгач
ПОДОРОЖ В АСКАНІЮ-НОВУ, ОСТРІВ ДЖАРИЛГАЧ та РОЖЕВЕ ОЗЕРО / автобусний тур з Києва
2350грн
4 дні

Виїзди в тур сезон 2020: Очікуються на 2021 рік... Пізнавально-релаксовий тур з Києва на вихідні, під час якого матимемо змогу відвідати заповідник "Асканія-Нова", а також здійснити прогулянку на неймовірний острів Джарилгач. А ще можна буде покупатись в Лемурійському рожевому озері. І все це в одному турі! Код: 13051

Uman_Умань_парк_Софіївка
ЕКСКУРСІЯ В УМАНЬ – ПОДАРУНОК КОХАННЯ / автобусний тур з Києва в Умань
570грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 03.10. / 14.10. / 17.10. / 31.10. / 14.11. / 28.11... Романтичний тур: одноденна екскурсія по дендрологічному парку "Софіївка". Автобусні тури з Києва по Україні, Тур в Умань. Код: 01107

Батурин_палац
Гетьманська столиця Батурин + екскурсія в Козелець з Києва
550грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 14.10. / 24.10. / 04.11... Історична екскурсія місцями бойової слави Запорізького козацтва! Автобусний тур в Чернігів. Код: 01109

Львів 6 днів
Тур до Львова на 6 днів – Романтика Львова / Замки Львова + Карпати
4150грн
6 дн.

Тур відбувається щотижня з вівторка по неділю. Протягом туру маємо нагоду відвідати кращі місця Львова, для цього буде 7 пішохідних екскурсій та 1 автобусна, а ще 2 виїздні: Золота підкова Львівщини та до Заповідника Тустань. Тур: 10125

Тури в Закарпаття із Києва
ОБІЙМИ СОНЯЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ + ТЕРМАЛИ / автобусний тур на вихідні з Києва
2350грн
4 дні

Виїзди в тур сезон 2020: 02.10. / 16.10. / 30.10. / 13.11... Термальний аква-тур в Закарпаття, купання в термальних басейнах Косино, чани в Лумшорах. Код: 24012

Таємниці Львова
Подорож до Львова на 4 дні – Таємниці Львова + Золота підкова Львівщини
2550грн
4 дні

Подорож до Львова на 4 дні - щотижня з четверга по неділю Замки Закарпаття, підземелля Львова, пам′ятки та архітектура Львова. Код: 10123

Тур в Карпати
Карпатське намисто + Львів / екскурсійний тур з Києва
2350грн
4 дні

Виїзди в тур сезон 2020: 09.10. / 23.10. / 06.11. / 20.11. / 04.12. / 18.12... Під час поїздки відвідаємо сувенірний ринок в Яремче, відомий водоспад Пробій та ресторан Гуцульщина, також піднімемося стежками Олекси Довбуша та оглянемо Манявський Скит і водоспад. Також нас чекає оглядова екскурсія по Львову і вільний час, щоб прогулятися затишними вуличками та насолодитися ароматом кави та шоколаду у місті Лева.

Тур в Карпати
Карпатські вихідні, КОЛОМИЯ, ЯРЕМЧЕ, Івано-Франківськ + ЛЬВІВ / екскурсійний тур з Києва
2350грн
4 дні

Виїзди в тур сезон 2020: 09.10. / 23.10. / 06.11. / 20.11. / 04.12. / 18.12... Під час поїздки відвідаємо місто-музей Коломию, сувенірний ринок в Яремче, відомий водоспад Пробій та ресторан Гуцульщина, а також піднімемося стежками Олекси Довбуша. Ще нас чекає оглядова екскурсія по Львову і вільний час, щоб прогулятися затишними вуличками та насолодитися ароматом кави та шоколаду у місті Лева.

ТЕРМАЛЬНА Угорщина та Закарпаття
ТЕРМАЛЬНА Угорщина та Закарпаття на вихідні
3 дн.

УГОРЩИНА - УКРАЇНА Вартість туру: від 95 € Дати виїздів: Березень: 07 01-1864

Диканька, Полтава
БУЗКОВИЙ ГАЙ ДИКАНЬКИ + ПОЛТАВА / тур на травневі свята з Києва
1550грн
2 дн.
01/05/2021

РАННЄ БРОНЮВАННЯ! ПРИ ОПЛАТІ ТУРУ ДО 05 КВІТНЯ - ЗНИЖКА 100 ГРН. На Вас чекає весняна Полтава, Бузковий гай та Кочубеєвські дуби в Диканьці, смачні полтавські галушки та купа гарного настрою!

Почаев
ПАЛОМНИЦЬКО-ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР В ПОЧАЇВ / з Києва
900грн
2 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 13.10... Екскурсія в Почаїв і озеро Святої Анни. тур в Почаїв з Києва. Паломницький тур в Почаївську Лавру і до Джерела Праведної Анни. Код: 12144

Поїздка в Чорнобиль
ПОЇЗДКА В ЧОРНОБИЛЬ на 2 дні з Києва
3240грн
2 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 03.10. / 10.10. / 17.10. / 24.10. / 31.10. / 07.11. / 14.11. / 21.11. / 28.11. / 05.12. / 12.12. / 19.12. / 26.12… Кількість місць обмежена!

львов
Вікенд у Старовинному Львові / автобусна екскурсія по Львову
150грн
1 дн.

Початок екскурсій: Щодня об 11:00 та 14:00 Пропонуємо вам ознайомитись з основними визначними місцями міста Львів у рамках трьохгодинної автобусної екскурсії. Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, яка внесена в світову спадщину ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок, Личаківський цвинтар та інші відомі пам'ятки міста Лева).

Європейська провінція
ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОВІНЦІЯ: Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка / одноденна екскурсія з Києва
490грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: очікуються... Одноденний екскурсійний тур по Україні Буки-Ковалівка-Фастів-Томашівка. Код: 01157

Косино, Закарпатська область
ЗАКАРПАТСЬКІ РОЗВАГИ – замок ПАЛАНОК, термальні води КОСИНО і вино / одноденний тур зі Львова на вихідні
550грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2020: 04.10 / 18.10 / 01.11 Екскурсія по замку Паланок в Мукачево, купання у відомому термальному басейні Косино, а також дегустація вин від закарпатських виноробів - чудова можливість провести вихідний день на Закарпатті! Код: 12033

Корсунь, Бузок
БУЗКОВІ МАНДРИ – КОРСУНЬ, РОСЬ і СТРАУСИ… / тур на Травневі свята з Києва
550грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: 02.05. / 08.05. Тур в Корсунь-Шевченківський, мальовничі краєвиди річки Рось, цікаві тварини та Бузковий парк. Код: 01043

Сакура,Ужгород, Закарпаття
ВЕСЕЛКА ЗАКАРПАТТЯ + ЦВІТІННЯ САКУРИ в УЖГОРОДІ | рожевий тур з Києва
2600грн
5 дн.
15/04/2021

ЗНИЖКА НА РАННЄ БРОНЮВАННЯ до 08.03. - 100 грн.! Тур в Закарпаття та цвітіння сакури в Ужгороді. Коли цвітуть сакури в Ужгороді? Лише раз на рік, навесні у квітні, в Закарпатті відбувається справжнє диво - це цвітіння сакури в Ужгороді. Код: 01332

Карпати, Драгобрат, Крокуси, Шафран
ШАФРАН-ТУР на ДРАГОБРАТ / квітковий тур з Києва
2350грн
5 дн.

ЗНИЖКА НА РАННЄ БРОНЮВАННЯ до 08.03. - 100 грн.! Виїзди в тур сезон 2021: 15.04. / 22.04. / 30.04. / 07.05. Екскурсія в урочище Драгобрат, де в цей час цвітуть Шафрани. Весняний, квітковий тур в Карпати. Код: 01334

Долина_нарцисів_на_Травневі0
ВЕСЕЛКА ЗАКАРПАТТЯ + подорож в ДОЛИНУ НАРЦИСІВ | святковий тур з Києва на травневі свята
2600грн
5 дн.

ЗНИЖКА НА РАННЄ БРОНЮВАННЯ до 08.03. - 100 грн.! Виїзди в тур сезон 2021: 30.04. / 07.05. Тур по Закарпаттю в долину нарцисів. Код: 01155

Нарциси_
ДОЛИНА НАРЦИСІВ + ШИПІТ ЗА 1 ДЕНЬ / бліц тур в Карпати зі Львова
595грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: очікуються... Неймовірні гори Карпати, водоспад Шипіт та найбільша у Європі Долина нарцисів в селі Кіреші чекають на Вас в одноденному турі на Закарпаття зі Львова. Код: 16029

Акційні пропозиції
Акційні пропозиції по УКРАЇНІ та ЗА КОРДОН

Тут знаходяться акційні пропозиції по Україні та за кордон. Ви завжди можете придбати кращу екскурсійну програму за ГАРЯЧОЮ ЦІНОЮ! Слідкуйте за акційними пропозиціями. Купити дані дешеві тури в Європу можна по всій території України а також за кордоном. Зручні способи оплати та отримання документі на подорож.

spusk-v-kolochavu_Колочава
Тур в Карпати на Травневі свята – Там, де гори й полонини… з Києва
2350грн
5 дн.

ЗНИЖКА НА РАННЄ БРОНЮВАННЯ до 08.03. - 100 грн.! Виїзди в тур сезон 2021: очікуються... Місця на тур в обмеженій кількості! Автобусний тур в Карпати з Києва, тур в Карпати на Травневі свята, відпочинок на Травневі свята. Код: 01385

Екскурсія у Львів
Цікавий Львів на 2 дні / автобусний тур з Києва (дитячий)
1545грн
2 дн.

Дати туру на 2019 рік: Ваша дата туру Вигідні умови для СУПРОВОДЖУЮЧОГО 

Сакура-у-Закарпатті
ЦВІТ САКУРИ – рожева казка Закарпаття / весняний тур в Закарпаття зі Львова
895грн
2 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: очікуються... Запрошуємо Вас побачити казкову рожеву красу весняного Закарпаття! Весняний тур в Закарпаття. Код: 03812

Закарпатський_аромат_Долини_Нарцисів
ЗАКАРПАТСЬКИЙ АРОМАТ ДОЛИНИ НАРЦИСІВ / тур в Закарпаття на Травневі свята зі Львова
895грн
2 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: очікуються... Зaпрoшуємо нa aрoмaтну мaндрiвку Зaкaрпaттям. На Вас чекає прогулянка довкола озера Синевир, термальні басейни в Косино, мальовничі панорами Карпатських гір та роздинка туру - унікальна Долина Нарцисів. Код: 03359

Тюльпанова_веселка_в_Кіровограді
ТЮЛЬПАНОВА ВЕСЕЛКА в КІРОВОГРАДІ / екскурсійний тур з Києва в Кропивницький
790грн
1 дн.

Виїзди в тур сезон 2021: 24.04. / 02.05. / 09.05. Запрошуємо відвідати один з найкращих парків України - Кіровоградський дендропарк, а також побачимо квітковий рай з тюльпанів. Код: 01110

Чарівна_Долина_Нарцисів_і_перлини_Закарпаття
ЧАРІВНА ДОЛИНА НАРЦИСІВ І ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ | тур на травневі з Києва
2400грн
4 дні

Знижка на РАННЄ БРОНЮВАННЯ до 08.03. - 100 грн.! Виїзди в тур сезон 2021: 30.04. / 01.05. / 07.05. / 08.05… Екскурсійний тур в Закарпаття з термальним відпочинком в басейнах Берегово, тур на травневі свята в Закарпаття, Тур в Долину Нарцисів в Закарпатті. Код: 03813

На початок сторінки ⇑
тури на травневі свята 3, відпочинок на травневі свята 5, травневі свята в Карпатах 14, куди поїхати на травневі свята 39, травневі свята у Львові 17, тури на травневі 5, тури на травневі свята по україні 3, тури на травневі свята 2019 24, травневі тури зі львова 2, екскурсії на травневі свята 2, тури на травневі свята зі львова 1, тури по закарпаттю на травневі свята 4, тури по україні на травневі свята 2, тури на травневі свята з києва 2, (11.02.18)

Comments

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com